Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Nový keyboard Yamaha PSR S975

Yamaha si letos pospíšila a své fanoušky se rozhodla „obdarovat“ o něco dříve, než tomu bývá běžné. Většinou se totiž nové modely nástrojů objevují v květnu. V roce 2018 se však na trh dostaly novinky již v únoru. Mezi nimi i nová digitální aranžovací stanice Yamaha PSR S975, která je již dostupná i v českých obchodech.

Co nabízí nový model kláves? Z hlediska výbavy to je například 61 dynamických kláves, 1625 realistických zvuků, 523 automatických doprovodů, 128 hlasá polyfonie nebo vokální harmonizér. Pro koho by mohl být nový keyboard zajímavý? Zejména pro studia, nebo pro umělce, kteří vystupují naživo. Jedná se o nástupce velmi oblíbeného keyboardu S970, který už pomalu oslavuje třetí narozeniny, a tak je na čase se s ním pomalu rozloučit. Ačkoliv se jistě najde určitá skupina lidí, která prozatím dá přednost staršímu, ale stále velmi kvalitnímu nástroji.

Yamaha PSR S975

Klávesy, které ovlivní vaše hudební vnímání

Nové klávesy Yamaha PSR S975 se řadí mezi nástroje světové třídy. Tohoto ocenění získávají zejména díky autentickým zvukům, efektům, audio stylům, DJ funkcím, vokálnímu harmonizéru, ale i celé řadě přelomových vlastností, kterými disponují. Právě s jejich využitím nástroj úspěšně stírá rozdíly mezi digitálními a akustickými zvuky a tím navždy ovlivní vaše hudební vnímání.

Přizpůsobte si zvukové vlastnosti

Novinka nabízí atraktivní a intuitivní grafické uživatelské rozhraní, s jehož využitím můžete rovněž upravovat zvuky. K dispozici máte pro tyto účely nejrůznější typy efektů Reverb, Chorus či profesionální DSP efekty, mezi které se řadí např. efekty Real Distortion atp.

Pro více informací o klávesách PSR S975 doporučujeme navštívit buď stránky výrobce, nebo oslovte vámi oblíbeného prodejce hudebních nástrojů, který již má tuto aranžovací stanici skladem v eshopu či kamenné prodejně.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.