Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Houslista cimbálky Dušana Kotlára se Šporclem

Milan Kostelenec

Milan Kostelenec, houslista cimbálky Dušana Kotlára, vystoupí na benefičním koncertu Pavla Šporcla. Akce se uskuteční v Jaroměři na konci března tohoto roku, konkrétně 20.3.2018. Pro koho bude tento koncert určený? Vystoupení je určeno jako podpora pro nemocné roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa. Výtěžek akce bude věnován na zlepšení komplexní péče o nemocné a je součástí veřejné sbírky oznámené Krajskému úřadu v Hradci Králové pod č.j. 18460/VZ/2015-10.

Kde koupit vstupenky?

Vstupenky je možné si zajistit v předprodeji, který zajišťuje Infocentrum Jaroměř na náměstí Československé armády. Volat můžete na telefonní číslo 491 847 220. Vybírat můžete z tří typů vstupenek (dle místa), přičemž jejich cena činí 360, 340 a 320 Kč. Zlevněné vstupné získáte za částku 100 Kč.

Akce se uskuteční 20.3.2018 od 19:00. Koncert Pavla Šporcla s Milanem Kostelencem hostí divadlo Jaroměř, které se nachází v ulici Dukelských hrdinů 240 v Jaroměři.

Podpořte dobrou věc

Přijďte si užít mimořádný kulturní zážitek a zároveň podpořte dobrou věc. V rámci koncertu je připraven program: „Pocta Paganinimu“. Jako host vystoupí mladý houslista Milan Kostelenec – nejlepší český účastník Kociánovy houslové soutěže z roku 2017 a člen cimbálové muziky Dušana Kotlára!

 

 

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.