Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘koncert’

Houslista cimbálky Dušana Kotlára se Šporclem

Milan Kostelenec

Milan Kostelenec, houslista cimbálky Dušana Kotlára, vystoupí na benefičním koncertu Pavla Šporcla. Akce se uskuteční v Jaroměři na konci března tohoto roku, konkrétně 20.3.2018. Pro koho bude tento koncert určený? Vystoupení je určeno jako podpora pro nemocné roztroušenou sklerózou v Domově sv. Josefa. Výtěžek akce bude věnován na zlepšení komplexní péče o nemocné a je součástí veřejné sbírky oznámené Krajskému úřadu v Hradci Králové pod č.j. 18460/VZ/2015-10. (Pokračování textu…)

Adventní koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára 2017

Adventní koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára 2017

Blíží se Advent, což s sebou přináší i různé kulturní akce a koncerty. Ve většině případů se jedná o benefiční akce, které mají za cíl někomu pomoci, či vybrat peníze na dobrou věc. Dovolte nám vás touto cestou pozvat na adventní koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára, který se uskuteční v sobotu 9.12.2017. Akci pořádá Spolek pro obnovu kostela v Horní Řasnici. (Pokračování textu…)

DAVID KOLLER: Acoustic Tour 2017

DAVID KOLLER: Acoustic Tour 2017

Fanoušci Davida Kollera si mohou vychutnat jeden z jeho třinácti akustických koncertů. Zahajuje krátkou koncertní šňůru Acoustic Tour 2017, kterou zakončí v Plzni. Poté nejspíš přijde menší odmlka díky kapele Lucie, kde působí. Tu, s ostatními členy, obnovili po deseti letech a odehráli turné. (Pokračování textu…)

27.10.2017 Praha: Guano Apes

Guano Apes

Německá rocková kapela Guano Apes oslavila v loňském roce 20 let od svého založení. K této příležitosti se rozhodla v roce 2017 připravit speciální turné, které nazvala Proud like a God Tour 2017 a které zamíří i k nám do ČR, konkrétně již tento pátek 27.10.2017. Koncert se uskuteční v klubu MeetFactory v Praze. Jste-li fanoušky alternativního rocku, pak již jistě máte vstupenky zajištěné. V opačném případě máte smůlu, nebo se musíte spolehnout na nákup z jiných, než oficiálních distribucí. (Pokračování textu…)

Dymytry válcuje pódia a chystá se i na Hanou

Dymytry

Česká psycoreová kapela Dymytry zavítá do Olomouckého kraje hned dvakrát. Poprvé si je můžete vychutnat 24. února v Prostějově a o měsíc později v nedalekém Přerově. Tato banda má fanouškům co nabídnout, jejich turné nese název KRBY KAMNA TURYNA TOUR 2017. (Pokračování textu…)

David Koller & friends

David Koller & friends

Letos český zpěvák David Koller nabídnul svou hudbu různým českým a zahraničním hudebníkům, aby s jeho spoluprácí upravili a nazpívali skladby. K dispozici měli veškerou jeho tvorbu od Kollerbandu až po sólové hraní vyjma Lucii. (Pokračování textu…)

Mariánská pouť Nový Bor 2016

Cimbálová muzika

Druhý srpnový víkend se koná Mariánská pouť v Novém Boru. Pokud tedy nemáte víkend od 12. do 14.8.2016 nic v plánu, můžete využít této pozvánky a užít si skvělé tři dny plné zábavy pro celou rodinu. Připraveny jsou koncertní vystoupení, cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce či divadelní vystoupení. Zkrátka bohatá kulturní nabídka v příjemném prostředí. (Pokračování textu…)

Koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára v Turnově

Koncert Cimbálové muziky Dušana Kotlára v Turnově

Oblíbili jste si cimbálovou muziku? Pak si nesmíte nechat ujít koncert cimbálovky Dušana Kotlára, který se uskuteční již tento pátek 22.7.2016 v Turnově. Koncert bude zahájen v 19:00 a hostí jej Kulturní centrum Turnov, které naleznete na adrese Markova 311. Všichni jste srdečně zváni. (Pokračování textu…)

David Koller s kapelou a jejich výjimečné turné

David Koller

David Koller přišel na jaře letošního roku s novou deskou ČeskosLOVEnsko. V rámci tohoto alba vyjel na turné napříč Českou i Slovenskou republikou. Jako předkapelu si vybral nadějného a mladého umělce Petera Aristona. Ten dokázal dav rozpálit na nejvyšší úrovni. Peter je talentovaný slovenský zpěvák, producent a skladatel. Začínal se skupinou Popcorn drama, ale později odešel a začal se věnovat vlastní kariéře. Texty jsou psány v angličtině doplňující výjimečný hudební podklad. Dalo by se říct, že zpěvák zdobí skvělou a netradiční hudbu půvabným zpěvem s nádechem Anglie. Jeho doprovod je složený ze skvělých českých muzikantů. (Pokračování textu…)

Miley Cyrus chce vystupovat nahá

Miley Cyrus chce vystupovat nahá

Asi je na místě říct, že od americké zpěvačky Miley Cyrus už lze očekávat opravdu cokoliv. Ti, kteří si mysleli, že již ničím novým nepřekvapí se asi nyní budou divit. Co má Miley nově v plánu? Chystá se uspořádat koncert, na kterém vystoupí nahá a to není vše. Očekávám, že nazí budou hudebníci a dokonce i publikum… Těžko říct, jak tohle všechno dopadne. Šli byste na takový koncert? (Pokračování textu…)