Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Sami dva – novinka Báry Polákové

Sami dva

Sami dva je nová píseň Barbory Polákové, která pochází z alba ZE.MĚ. Jedná se o nejpomalejší písničku ze zmíněného alba. Bára v klipu opět nezklamala a svým fanouškům opět nabídla něco nového, kreativního. V letošním roce je zpěvačka nominována hned ve třech kategoriích hudebních Cen Anděl. Co myslíte, podaří se jí v některé z nich zvítězit, nebo si dokonce odnést cen více?

Na srdci jizva
na dlani srdce
Na čele dlaň
Na stole čelo…

Právě tak začíná text nové písně. První ohlasy jsou většinou pozitivní a oceňují jednoduchost, v které je síla. Sami dva je píseň, kterou je dobré si vychutnat v poklidné atmosféře a nechat se nést nejen textem, ale i melodií. To vše ve vás dokáže vyvolat různé emoce, což určitě bylo jedním ze záměrů tvůrců nového klipu v čele s Bárou Polákovou samotnou.

Kreativní a vyvolávající emoce

Ano, přesně taková je nová píseň resp. i klip Sami dva… Co o své poslední novince řekla samotná Bára: „Sami dva je píseň o naději, o samotě, o svobodě, o smutku i o síle a bylo docela těžké vyvážit správnou míru patosu, která k takové písni se smyčcovým orchestrem patří. Snažit se shazovat tu pravou míru by vedlo špatným směrem, ale podporovat ji by zase mohlo zároveň vyznít přes míru“.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.