Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Yamaha Keytar SHS 500

Yamaha Keytar SHS 500

Další novinka od Yamahy pro rok 2019! Keytar – nevíte, co si pod tímto spojením představit? Název vznikl spojením dvou nástrojů – kláves a kytar resp. KEYboard + guiTAR = KEYTAR. Nový model nese označení Yamaha SHS 500 a bude dostupný ve dvou barevných variantách.

Vlastnosti Keytaru SHS 500

Pojďme si nástroj představit trošku blíže. Předně je třeba říci, že je cílen na začínající hráče, kteří se chtějí během hraní volně pohybovat. Klaviatura čítá 37 kláves s dynamikou úhozu, to tedy znamená, že síla tónu odpovídá tomu, jak danou klávesu stisknete. Vaše hra tak bude vždy jedinečná, ať už budete hrát vášnivě, nebo zlehka a s citem. Yamaha SHS 500 se tomu přizpůsobí.

Z dalších vlastností zmíníme: 48 hlasá polyfonie (počet tónů, které mohou znít současně), 30 zvuků, AWM Stereo Sampling, Pitch Bend, Jam funkce (připojte keytar ke svému smarphonu nebo tabletu, použijte volně stažitelnou aplikaci Chord Tracker a můžete začít jamovat se spoustou skladeb uložených v hudební knihovně vašeho telefonu), USB Audio & MIDI rozhraní atd. to vše při výkonu 0,7W a hmotnosti 1,5 kg.

Spousta nekonečné zábavy

Nový Keytar Yamaha SHS 500 nabízí spoustu zábavy, což ocení nejen mladí, kteří se díky tomuto cenově dostupnému nástroji budou moci opravdu vyřádit. Samozřejmě jsou zachovány výborné zvukové vlastnosti. Netradiční nástroj, který nesmí chybět na vaší párty.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.