Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Novinka od Yamahy: Stylový PSR E360

Novinka od Yamahy: Stylový E360

Nové modely výukových keyboardů značky Yamaha jsou tu. Do této kategorie tak nově spadají i klávesy s označením Yamaha PSR E360, který se aktuálně nabízí ve dvou elegantních provedeních. V tomto směru se jedná o poměrně netradiční pojetí ze strany výrobce. Uvidíme, jaký to bude mít ohlas, nicméně z promo fotografií to rozhodně nevypadá špatně a zvolená barevná provedení by mohla mít úspěch. Co je ale důležité jsou zvukové vlastnosti a tam Yamaha nikdy nezklame.

Klávesy pro studenty

Jak již bylo uvedeno, novinka Yamaha PSR-E360 se řadí mezi výukové klávesové hudební nástroje. Model s 61 dynamickými klávesami doporučujeme pro žáky hudebních škol, pokročilé hráče, ale i pro ty z vás, kteří se učí sami doma. Co vám tento model nabídne? Kromě jiného to je 400 kvalitních zvuků, 130 doprovodů, 112 skladeb a množství interaktivních funkcí. Ceněný je zejména propracovaný výukový systém. S novým nástrojem se můžete pustit do světa nových hudebních zážitků a prožitků, kterých dospějete připojením externího audio přehrávače nebo jiného chytrého zařízení typu iPad či iPhone.

V obchodech tento keyboard hledejte v provedení tmavý ořech (tmavý klidný nádech ořechového dřeva) a javor (toto provedení v podobě javorového dřeva rozzáří každý interiér).

Keyboard PSR E360 má navíc velmi malé rozměry a díky své nízké hmotnosti jej můžete vzít kamkoliv s sebou a hrát tak kdykoliv potřebujete.

Pro více informací kontaktujte svého prodejce hudebních nástrojů.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.