Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘barbora poláková’

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

Barbora Poláková

Praha, 16. července 2019 – Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.

(Pokračování textu…)

Sami dva – novinka Báry Polákové

Sami dva

Sami dva je nová píseň Barbory Polákové, která pochází z alba ZE.MĚ. Jedná se o nejpomalejší písničku ze zmíněného alba. Bára v klipu opět nezklamala a svým fanouškům opět nabídla něco nového, kreativního. V letošním roce je zpěvačka nominována hned ve třech kategoriích hudebních Cen Anděl. Co myslíte, podaří se jí v některé z nich zvítězit, nebo si dokonce odnést cen více? (Pokračování textu…)

Barbora Poláková: 2-8-5

Barbora Poláková: 2-8-5

Brno, 25. září 2018 Vysílání na Instagramu proměnila Barbora Poláková v klip. Sestřih záběrů z desítek mobilů teď míří na Youtube. Oblíbená česká zpěvačka Barbora Poláková se opět postarala o senzaci. Nový klip k písni 2-8-5 totiž v půlce září vysílala živě na Instagramu. Do natáčení, které probíhalo na jeden záběr na mobilní telefon, se zapojili její kamarádi i známí youtubeři a influenceři. Sestřih všech jejich záběrů je ode dneška k vidění ve speciálním videu na Youtube. (Pokračování textu…)

Nafrněná Bára Poláková

Nafrněná: Barbora Poláková

Prsim tě, je nafrněná a každý to ví… Kdo? No přeci Bára Poláková… Uveďme věci na správnou míru. Nafrněná je nový hit herečky a zpěvačky Báry Polákové, která k němu spolu se svými kolegy připravila i klip, který poskytneme na konci dnešního článku. Klip byl oficiálně vydán 11.8.2015 a na naše poměry se mu vede velmi dobře. Již od první chvíle se začal šířit zejména prostřednictvím sociálních sítí. (Pokračování textu…)