Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘videoklip’

Barbora Poláková bude létat ve Foru Karlín i v novém videoklipu

Barbora Poláková

Praha, 16. července 2019 – Anděly oceňovaná zpěvačka Barbora Poláková se v létě nenudí. Rozhodla se, že se naučí létat, a do toho natáčí klip již k pátému singlu z poslední desky ZE.MĚ.

(Pokračování textu…)

Říjen 2018: Hudební novinky

Říjen 2018: Hudební novinky

Co je nového ve světě hudby? Pojďme se podívat na nové klipy z posledního týdne. Vybrali jsme pro vás celkem tři ukázky, doufáme, že se budou líbit a že vás třeba i zahřejí. Venku se nám ochladilo, tak je třeba zahnat všechny podzimní chmury a hudba je jedním z možných řešení, jak přijít na lepší myšlenky a odreagovat se. (Pokračování textu…)

Novinka – Fekální Vůz

Hactive - Fekální Vůz

Dnes vám nabízíme novinku. Hudební projekt, který byl oficiálně uveřejněn na YouTube minulý čtvrtek 19.11.2015. Pokud jste citliví na používání „vulgarismů“ (co je vlastně v dnešní době vulgární? hranice se dost mění…), pak to asi nebude přímo pro vás, nicméně nelze to brát slovo od slova a dívat se na to celek, zejména na to, na co chtějí autoři upozornit a to je v daném klipu to hlavní. (Pokračování textu…)

Bohemian Carsody hýbe Internetem

Bohemian Carsody od SketchShe

„Jednoduché“ a přitom úspěšné. Nemluvíme o samotném triu SketchShe, to bychom si nedovolili, ale o jejich způsobu prezentace, který v současné době bez nadsázky oslnil Internet. Jejich videoklip pod názvem Bohemian Carsody byl spuštěn do světa 4.3.2015 a dnes 11.3.2015 jej vidělo již neuvěřitelných cca 9 460 000 uživatelů resp. shlédnutí, abychom byli přesní. Ještě nevíte, o čem je řeč, pak nebuďte pozadu a podívejte se na klip (na konci článku). (Pokračování textu…)

Ektor – Nohy v pěst

Ektor - Nohy v pěst

Kontroverzní témata přitahují, tak přicházíme i my s troškou do mlýna. Do rukou se nám dostal song (nebudeme říkat hit) od zpěváka resp. rappera Ektora, který nemá zrovna růžovou pověst a svými násilnickým výstřelky plní titulky novin typu Blesk.cz atp. Nicméně nejsme tu, abychom řešili jeho prohřešky, ale poukázali na jeho „dílo“. (Pokračování textu…)

Hit z roku 2013?

Opět jsme se vydali na YouTube, abychom zde pro vás objevili nějakou tu zajímavou písničku. Nechali jsme se zlákat titulkem „Najnovsie Hity 2013 Najnovšia Muzika Hudba 2013“ a spustili jej. Asi jsme čekali něco trochu jiného, ale tvůrce klipu, nebo alespoň ten, kdo jej dal na YouTube věděl, jak zlákat fanoušky. Zajímavý název, úvodní foto spoře oděných dívek (pouze v plavkách) 🙂  (Pokračování textu…)

Bad Motherfucker

Dnes trochu netradičně. Mnozí z vás již ho viděli, někteří o něm slyšeli, jiní ho uvidí poprvé. O čem je řeč? Videoklip Bad Motherfucker od skupiny Biting Elbows v současné době hýbe internetem a přináší s sebou reakce na obou stranách, jak od příznivců, tak i od odpůrců. Asi je na místě upozornění, že by klip neměli vidět vaše děti, ne že by to byl nějaký extrém, ale k pohádce to má také hodně daleko… (Pokračování textu…)

OK Go – This Too Shall Pass

Nemusíte být zrovna oblíbenec tohoto žánru či skupiny OK Go, ale i tak vám doporučujeme shlédnout jejich videoklip k písni This Too Shall Pass. Ostatně originalita při tvorbě videoklipů není u této hudební skupiny žádnou novinkou a prakticky každý videoklip je něčím zajímavý. (Pokračování textu…)