27.10.2017 Praha: Guano Apes

Guano Apes

Německá rocková kapela Guano Apes oslavila v loňském roce 20 let od svého založení. K této příležitosti se rozhodla v roce 2017 připravit speciální turné, které nazvala Proud like a God Tour 2017 a které zamíří i k nám do ČR, konkrétně již tento pátek 27.10.2017. Koncert se uskuteční v klubu MeetFactory v Praze. Jste-li fanoušky alternativního rocku, pak již jistě máte vstupenky zajištěné. V opačném případě máte smůlu, nebo se musíte spolehnout na nákup z jiných, než oficiálních distribucí.

Přijďte si vychutnat to nejlepší, co kapela během své kariéry připravila pro své fanoušky. Ne nadarmo se jedná o jednu z nejúspěšnějších německých kapel, která dokáže svým příznivcům vnést energii skrze svá vystoupení.

Guano Apes se řadí mezi skupiny, které míchají grunge rock a heavy metal. Je to váš šálek kávy? Pak se s kapelou uvidíte již tento pátek. Přejeme vám skvělý zážitek!

Zajímavost na závěr. Dle vyjádření organizátorů si kapela nepřeje, aby fanoušci na koncertu fotografovali, takže s fotoaparátem nebude nikdo vpuštěn. Nevíme, zda to platí i pro chytré telefony, pokud ne, tak je podobný zákaz poměrně zbytečný. Naopak, pokud je to myšleno i na telefony, tak si dost dobře nedokážeme představit, jak by to fungovalo. Přecijen v dnešní době je mobil něco samozřejmého, dost lidí si chce své zážitky zaznamenat, což je sporné, víc si to užijí asi ti, kteří se soustředí na koncert samotný, nežli na pořizování selfíček… Každopádně i z bezpečnostního hlediska si myslíme, že by nebylo dobré, aby tam lidé nemohli mít své telefony, nikdy nevíte…

Big In Japan

Jedna z nejúspěšnějších skladeb, kterou Guano Apes vypustili do světa. Big In Japan v podání zpěvačky Sandry Nasič, která letos oslavila již své 41 narozeniny.