Zámecké hodování u cimbálu Dušana Kotlára

Zámecké hodování u cimbálu Dušana Kotlára

Máme pro vás opět tip na příjemné posezení u kvalitní cimbálové muziky. O co se jedná? Do diáře si můžete poznamenat datum 11. listopadu 2017. Těšit se můžete na Zámecké hodování, které se bude konat na zámku Liblice. Akce bude zahájena od 19 hodin.

Proč přijít? Kromě skvělé muziky, dobrého jídla a pití, na vás čeká neodolatelné prostředí zámku Liblice, který je jednou z nejcelistvějších památek českého vrcholného baroka z dílny italského architekta Giovanni Battista Alliprandiho.

A jak již napovídá i datum 11.11., tak nesmí chybět ani nabídka Svatomartinské husy či mladého vína. To vše na zámku Liblice. Husí pochoutky zkrátka na zámecký stůl již od dávných dob patří. V kombinaci s dobrým vínem je to vždy v listopadu tradiční kulinářský zážitek, který si nesmíte nechat uniknout.

Dopřejte si chvíle plné pohody a relaxace s cimbálovou muzikou Dušana Kotlára, díky které si odpočine vaše tělo i duše. Oblíbená cimbálová kapela vám nabídne nejen řadu lidových melodií s výjimečným zpěvem cimbalistky Olgy Kostelencové, ale také mimořádný virtuozní výkon Milana, vítěze Mezinárodní houslové soutěže.

Další informace naleznete na stránkách zámku Liblice

Zámek Liblice
Liblice 61
277 32 Byšice
www.zamek-liblice.cz