Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘turné’

Poláková pokračuje v tour a chystá se na koncert v Brně, vystaví na něm i obrázky od neslyšících

Poláková pokračuje v tour

Po zaplněném FORU KARLÍN a až euforickém koncertu plném vizuálních i hudebních překvapení, pokračuje Barbora Poláková s kapelou ve svém turné. 2. listopadu proběhne dlouho očekávaný a vyprodaný koncert v SONO Music Club Brno. Fanoušci se mohou těšit na Kühnův dětský sbor, nové choreografie i aranže. Zpěvačka sice nebude při písni KDYBY létat, jako tomu bylo ve FORU, ale ve vstupních prostorách klubu se bude konat vernisáž obrázků, které namalovaly neslyšící děti právě k této písni.

(Pokračování textu…)

David Koller & friends

David Koller & friends

Letos český zpěvák David Koller nabídnul svou hudbu různým českým a zahraničním hudebníkům, aby s jeho spoluprácí upravili a nazpívali skladby. K dispozici měli veškerou jeho tvorbu od Kollerbandu až po sólové hraní vyjma Lucii. (Pokračování textu…)

David Koller s kapelou a jejich výjimečné turné

David Koller

David Koller přišel na jaře letošního roku s novou deskou ČeskosLOVEnsko. V rámci tohoto alba vyjel na turné napříč Českou i Slovenskou republikou. Jako předkapelu si vybral nadějného a mladého umělce Petera Aristona. Ten dokázal dav rozpálit na nejvyšší úrovni. Peter je talentovaný slovenský zpěvák, producent a skladatel. Začínal se skupinou Popcorn drama, ale později odešel a začal se věnovat vlastní kariéře. Texty jsou psány v angličtině doplňující výjimečný hudební podklad. Dalo by se říct, že zpěvák zdobí skvělou a netradiční hudbu půvabným zpěvem s nádechem Anglie. Jeho doprovod je složený ze skvělých českých muzikantů. (Pokračování textu…)