Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Nové keyboardy Yamaha pro samouky

Nové keyboardy Yamaha pro samouky

Obchodní dům CMI plaza v Hradci Králové naskladnil novinky, které ocení zejména začínající klávesisté, ale i mírně pokročilí hráči. Přijďte se sami přesvědčit o kvalitách modelů Yamaha PSR E373 resp. EW310.

Pojďme si oba modely ve stručnosti představit. Jak již bylo uvedeno, jedná se o klávesy, které jsou cíleny zejména na samouky, žáky hudebních škol, případně pro mírně pokročilé hudebníky.

Yamaha PSR E373

Výukový digitální keyboard disponující 61 klávesami. Uživatelé se mohou těšit na 622 kvalitních zvuků, do kterých výrobce zařadil i úžasně realistické zvyuk Super Articulation Lite.

Z další výbavy zmíníme 205 doprovodů, 154 skladeb a množství interaktivních funkcí, které jistě oceníte.

Na co se zaměřit? Pro svoji výuku hry na klávesy rozhodně využijte propracovaný výukový systém – Keys to Success či DUO mód pro hraní čtyřruč.

Vydejte se poznávat nové hudební zážitky propojením s chytrými zařízeními (iPhone či iPad) či s externím audio přehrávačem.

Nové keyboardy Yamaha

Yamaha PSR EW310

Druhá novinka spadá do stejné kategorie. Jedná se však o vyšší model, který se v několika věcech liší od prvně zmiňovaného PSR E373.

Tento keyboard nabízí 76 dynamických kláves. Jak silně libovolnou klávesu stisknete, tak silný tón se z keyboardu ozve. Co to znamená v praxi? Je to jednoduché. Můžete hrát zlehka a s citem, nebo se do hry pustit vášnivě a v obou případech si můžete být jisti, že váš hudební projev bude jedinečný. Polyfonie, tedy počet tónů, které mohou znít současně, je 48 hlasá.

Konkrétní technické parametry doporučujeme shlédnout u prodejce. Specialistou na značku Yamaha je eshop Cmias.cz.

Videoprezentace od Yamahy

Nemůžete se dostavit do prodejny? Nevadí, využijeme moderních technologií a zejména promo podkladů přímo od výrobce, který pro tyto novinky nachystal speciální video, ve kterém se s klávesami můžete blíže seznámit.

Tagy: , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.