Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Fotbalové EURO začíná již tento pátek 10.6.

EURO 2016 ve Francii

Dlouho očekávané fotbalové EURO 2016 je tady. Již v pátek bude zahájeno a jako první se utkají týmy pořadatelské země Francie a Rumunska. Slavnostní zahájení je pak naplánováno již na čtvrtek večer. Připravena bude velkolepá show o kterou se postará jeden z nejslavnějších DJs současnosti David Guetta.

Právě David Guetta stojí zároveň i za oficiální hymnou letošního Mistrovství Evropy ve fotbale a to ve spolupráci s mladou švédskou zpěvačkou Zarou Larrson. Jejich společný hit nese název This One’s For You.

Slavnostní zahájení 9.6.2016

Slavnostní zahájení budete moci sledovat v přímém přenosu na České televizi. Doufejme, že se po dobu konání fotbalového EURO, nestane nic závažného a všichni si budeme moci tento fotbalový svátek užít co největší mírou. A zároveň držme palce našemu týmu, který to rozhodně ve své skupině nebude mít jednoduché, aby se probojoval do vyřazovacích bojů.

Oficiální hymna pro EURO 2016

Podívejte se na klip a poslechněte si oficiální hymnu pro letošní fotbalové EURO 2016 ve Francii. This One’s For You v podání Davida Guetty feat Zara Larsson.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.