Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘fotbal’

Za tři rohy penalta

Za tři rohy penalta

Možná to pro vás nebude nic nového, ale my na tuto píseň poprvé narazili až na konci minulého roku. „Za tři rohy penalta“ je píseň Jaromíra Nohavici, která vzpomíná na dětská léta v dřívějších dobách. Dříve narození si jistě při poslechu vybaví svoje dětství, které se s tím současným nedá vůbec srovnávat. Je zkrátka jiná doba, jiné možnosti, nechceme tím naznačit, abychom se vraceli do let minulých, ale konkrétně v tomto případě je to něco, nad čím bychom se měli zamyslet. (Pokračování textu…)

EURO 2016 ve Francii je za námi

EURO 2016 ve Francii je za námi

V neděli 10.7.2016 bylo zakončeno letošní fotbalové EURO ve Francii. Po fotbalové stránce nepřineslo zrovna moc pohledného pro diváky, většina zápasů byla ovlivněna taktikou s cílem zejména neinkasovat, takže větší vliv na vývoj zápasů měla obranná fáze namísto útočné… Což je škoda, když se podíváme na souběžně hrající Copa Américu, tak zde padalo mnohem více branek, ale je to dáno zkrátka i mentalitou hráčů… Nicméně EURO není jen o fotbale, ale i o kultuře, hudbě, zábavě. O zakončovací ceremoniál se postaral opět David Guetta. (Pokračování textu…)

Fotbalové EURO začíná již tento pátek 10.6.

EURO 2016 ve Francii

Dlouho očekávané fotbalové EURO 2016 je tady. Již v pátek bude zahájeno a jako první se utkají týmy pořadatelské země Francie a Rumunska. Slavnostní zahájení je pak naplánováno již na čtvrtek večer. Připravena bude velkolepá show o kterou se postará jeden z nejslavnějších DJs současnosti David Guetta. (Pokračování textu…)

Skvělé fotbalové video

Mistrovství světa ve fotbale je v plném proudu, a tak jsme opět chtěli přidat nějaké zajímavé fotbalové „hudební“ video. Hledali jsme a podařilo se. Jedná se o skvělou animaci, kterou doporučujeme shlédnout. V hlavní roli ty největší stávající fotbalové hvězdy – C. Ronaldo, Neymar, Zlatan, Ribéry… 🙂 (Pokračování textu…)