Hodkovické městské slavnosti 2016

Hodkovické městské slavnosti 2016

Rok utekl jako voda a jsou tu opět Hodkovické městské slavnosti. Ty se konají již příští týden v termínu 16. a 17.9. 2016. Program je rozdělen do dvou dnů. Celá akce se koná pod záštitou hejtmana Libereckého kraje pana Martina Půty. Připraven je bohatý program, který jistě přiláká celou řadu návštěvníků. Do sobotního programu zasáhne i oblíbená cimbálovka Dušana Kotlára (účastnila se slavností i v loňském roce), takže máte-li rádi dobrou muziku, nenechte si jejich koncert unikout.

Vše se odehraje na náměstí T. G. Masaryka v Hodkovicích. Akce startuje v pátek 16.9.2016 od 17:00 vernisáží v obřadní síni radnice a bude ukončena v sobotu v odpoledních hodinách. Pořadatelem slavností je MěKS Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s Městem Hodkovice nad Mohelkou a kulturní komisí.

V rámci slavností probíhají oslavy 90. výročí místního závodu do vrchu Záskalí.

Program akce

Hodkovické městské slavnosti se konají v pátek 16.9. a v sobotu 17.9.2016. Podívejte se do programu a nenechte si ujít ty nejzajímavější akce, které na vás v rámci slavností čekají. Třeba zmíněná cimbálovka, která bude vystupovat v sobotu v pravé poledne.

Hodkovické městské slavnosti 2016

Další informace můžete získat na stránkách města Hodkovice na Mohelkou.