Hodkovické městské slavnosti 2017

Hodkovické městské slavnosti 2017

Dovolte, abychom vás po roce opět pozvali na tradiční Hodkovické městské slavnosti, které budou zahájeny již tento pátek 15. září 2017 a budou pokračovat i druhý den, kdy pro vás bude připraven opravdu velmi pestrý program včetně cimbálové muziky, bubenické show či vystoupení Lenky Dusilové.

Pořadatelem slavností je MěKS Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s Městem Hodkovice nad Mohelkou a kulturní komisí. Většina z celého programu se bude odehrávat na náměstí T. G. Masaryka.

Jak již bylo avizováno, slavnosti budou zahájeny v pátek 15.9.2017 v místní obřadní síni, kde se v 17:00 budou udělovat čestná občanství. Závěr pátečního programu bude patřit kapele Těla, jejíž koncert se uskuteční na náměstí.

V sobotu je již pro vás připraven celodenní program, z kterého si vyberou malí (workshopy, promítání pohádky, naučná stezka…) i velcí (koncerty, show, občerstvení…).  Odpolední sobotní program bude plný skvělé muziky. Již v 13:00 se můžete těšit na vystoupení oblíbené cimbálové muziky Dušana Kotlára. Vše pak zakončí Lenka Dusilová svým koncertem v 17:00.

Program akce

Aby vám nic neuniklo, podívejte se na kompletní program slavností a naplánujte si dle toho svůj čas. Věříme, že s námi prožijete příjemné chvíle plné zábavy, dobré muziky, zkrátka pohodové dva dny.

Hodkovické městské slavnosti 2017 - program