Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Hodkovické městské slavnosti 2017

Hodkovické městské slavnosti 2017

Dovolte, abychom vás po roce opět pozvali na tradiční Hodkovické městské slavnosti, které budou zahájeny již tento pátek 15. září 2017 a budou pokračovat i druhý den, kdy pro vás bude připraven opravdu velmi pestrý program včetně cimbálové muziky, bubenické show či vystoupení Lenky Dusilové.

Pořadatelem slavností je MěKS Hodkovice nad Mohelkou ve spolupráci s Městem Hodkovice nad Mohelkou a kulturní komisí. Většina z celého programu se bude odehrávat na náměstí T. G. Masaryka.

Jak již bylo avizováno, slavnosti budou zahájeny v pátek 15.9.2017 v místní obřadní síni, kde se v 17:00 budou udělovat čestná občanství. Závěr pátečního programu bude patřit kapele Těla, jejíž koncert se uskuteční na náměstí.

V sobotu je již pro vás připraven celodenní program, z kterého si vyberou malí (workshopy, promítání pohádky, naučná stezka…) i velcí (koncerty, show, občerstvení…).  Odpolední sobotní program bude plný skvělé muziky. Již v 13:00 se můžete těšit na vystoupení oblíbené cimbálové muziky Dušana Kotlára. Vše pak zakončí Lenka Dusilová svým koncertem v 17:00.

Program akce

Aby vám nic neuniklo, podívejte se na kompletní program slavností a naplánujte si dle toho svůj čas. Věříme, že s námi prožijete příjemné chvíle plné zábavy, dobré muziky, zkrátka pohodové dva dny.

Hodkovické městské slavnosti 2017 - program

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.