Hradec Music Show 2014

Rádi bychom vás touto cestou pozvali na v pořadí již šestý ročník netradičního veletrhu hudebních nástrojů, který se koná v Hradci Králové. Hradec Music Show se uskuteční 17.května 2014. Srdečně zveme všechny hudebníky, obchodníky s hudebními nástroji, učitele hudby, studenty, zkrátky všechny, kdo mají rádi hudbu a chtějí se seznámit s novinkami vybraných hudebních nástrojů.

Kde se veletrh koná?

Jednotlivé expozice v rámci Hradec Music Show 2014 budou umístěny v prodejních prostorách dvou hradeckých firem – CMI plaza a 3D Music.

Platí se vstupné?

Ne, návštěvníci hudebního veletrhu mají vstup zdarma.

Proč navštívit veletrh?

Jedním z hlavních důvodů je, že tím získáte šanci si prohlédnout a v klidu vyzkoušet celou řadu nových hudebních nástrojů vašich oblíbených značek. V rámci veletrhu v prodejnách uvidíte nástroje a aparatury, se kterými se v jiných obchodech s hudebními nástroji běžně nesetkáte.

Co je pro Vás připraveno?

Pro všechny návštěvníky jsou připraveny zajímavé semináře, dárky, slevy, bonusy, občerstvení a doprovodný program. V průběhu hudebního veletrhu Hradec Music Show nabízí obě hradecké prodejny další výhody, o nichž si můžete přečíst na stránkách projektu www.hradecmusicshow.cz.

Doprovodný program

V rámci veletrhu se můžete těšit na vystoupení dvou kapel, a to na CMI pódiu. Konkrétně to jsou kapely:

  • 13:00 – 14:00 SEBASTIEN – česká kapela hrající melodický power metal se symfonickými a progresivními prvky
  • 14:30 – 15:30 BLUE EFFECT – legendární česká rocková kapela v čele s geniálním kytaristou Radimem Hladíkem

Těšíme se na vaši návštěvu.