Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Hudbou proti stresu

Hudbou proti stresu

Hudba se v dnešní uspěchané době stává stále účinnějším nástrojem při boji proti stresu. Nejen samotný poslech hudebních kapel ale působí na naší duši jako uklidňující droga. Dalším aspektem pro zklidnění mysli je i samotné hraní na hudební nástroj, například na kytaru.

Člověk nemusí nutně zvládat složité hudební kompozice, aby zaměstnal hlavu a zároveň vypudil špatné myšlenky. K tomu stačí tradiční a jednoduché písničky, které většina z nás zná. Naučit se je zahrát nezabere věky, stačí jen chtít.

Český online zpěvník

Na internetu je velké množství zpěvníků, akordů nebo kytarových tabulatur. Stejně jako musí člověk ověřovat informace, které na něj z internetu koukají, bohužel musí ověřovat i kvalitu zpěvníků, které mnohdy hledí na kvantitu a ne na kvalitu. Jedním z kvalitních českých online zpěvníků je spísničkou.cz, kde najdete všechny známé písně určené pro kytaru v naprostém pořádku.

Kromě písniček s akordy a texty se zde dozvíte vždy něco zajímavého navíc. Ať už v podobě zákulisí vzniku písničky nebo třeba tipů, jak píseň na kytaru zahrát. Vyzkoušejte tento zpěvník, třeba tam najdete vaši oblíbenou písničku.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.