Hudebni-obchod.cz – dovolená léto 2019

Hudebni-obchod.cz - dovolená léto 2019

Každý si potřebuje občas odpočinout. V některých případech je vhodnější zvolit společný termín pro všechny a následně být plně k dispozici zákazníkům. Takové rozhodnutí padlo v letošním roce pro eshop Hudebni-obchod.cz, který bude v období od 15.7. do 21.7.2019 čerpat celofiremní dovolenou.

V tomto období, prosíme, zákazníky o trpělivost, jelikož nebude možné vyřizovat objednávky, dotazy či případné reklamace. Po dovolené uděláme maximum pro to, aby se vše vyřešilo v co nejkratším možném termínu.

Expedice objednávek

Jen pro upřesnění. Objednávky, které budou přijaty cca od 13:00 v pátek 12.7.2019 a následující, budeme moci vyřizovat a expedovat až od pondělí 22.7.2019.

Sledujte sociální sítě

Věříme, že toto malé a krátké omezení chodu eshopu, nebude znamenat pro vás naše zákazníky žádné velké komplikace. I z tohoto důvodu se snažíme o této skutečnosti informovat na co nejvíce možných místech a kanálech. Doporučujeme zejména sledovat i naše profily na sociálních sítích Facebook či Twitter.

Ještě jednou děkujeme za pochopení a doufáme, že nám i přesto zůstanete věrni a vyberete si u nás hudební nástroje pro vaši amatérskou či profesionální činnost.