Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘hudební obchod’

Hudebni-obchod.cz – dovolená léto 2019

Hudebni-obchod.cz - dovolená léto 2019

Každý si potřebuje občas odpočinout. V některých případech je vhodnější zvolit společný termín pro všechny a následně být plně k dispozici zákazníkům. Takové rozhodnutí padlo v letošním roce pro eshop Hudebni-obchod.cz, který bude v období od 15.7. do 21.7.2019 čerpat celofiremní dovolenou.

(Pokračování textu…)

Hudebni-obchod.cz v novém

Hudebni-obchod.cz v novém

Skvělá zpráva pro všechny návštěvníky eshopu Hudebni-obchod.cz. Tento oblíbený eshop s hudebními nástroji se v posledních letech potýkal se zastaralou podobou. Tomu je však konec. Do nového roku 2017 vstoupil tento internetový obchod v novém designu, který jistě potěší. Z našeho pohledu se jedná o výrazný posun kupředu oproti předchozí verzi. Jaké jsou naše první postřehy? Čtěte dále! (Pokračování textu…)

Hudebni-obchod.cz – ověřeno zákazníky

Internetový obchod Hudebni-obchod.cz nabízející hudební nástroje a produkty domácího audia videa obdržel prestižní ocenění portálu Heureka.cz – Ověřeno zákazníky. Tímto děkujeme všem našim zákazníkům, kteří oceňují naše služby a věříme, že se k nám budou často a rádi vracet. Neustále doplňujeme naši nabídku hudebních nástrojů. Těšte se na novinky i v roce 2013. (Pokračování textu…)

Nové klávesy skladem

Hudebni-obchod.cz připravil pro zákazníky novinky v oblasti klávesových hudebních nástrojů. Máte tak jedinečnou možnost si tyto novinky zakoupit ještě pod stromeček. Jedná se o kvalitní modely klávesových hudebních nástrojů zejména z dílny společností Yamaha a Ashton. (Pokračování textu…)

Výhodné sety hudebních nástrojů

Hudebni-obchod.cz připravil pro své zákazníky jedinečnou nabídku v podobě výhodných setů vybraných hudebních nástrojů. Zejména se jedná o výhodné sety klávesových hudebních nástrojů, sety digitálních pian a kytarové sety (známé též jako pakety). (Pokračování textu…)

Hudební obchod

Rádi bychom Vám představili internetový obchod Hudebni-obchod.cz, který nabízí široký sortiment hudebních nástrojů od výrobců z celého světa. Jako doplňkový sortiment na eshopu naleznete špičkové produkty domácího audia videa od společnosti Yamaha (hifi technika, domácí kina, reproduktory, zesilovače atd.). (Pokračování textu…)