Hudební dárky s dodáním do Vánoc

Hudební dárky s dodáním do Vánoc

Do Vánoc zbývá posledních 13 dní. Vánoční nákupní „horečka“ pomalu vrcholí. Nemáte nakoupeny dárky? Nezoufejte, určitě nejste poslední na světě, takových nás je většina. Výhodou je, že stále je možné nakupovat nejen v kamenných obchodech, ale i v hudebních eshopech – tedy z pohodlí domova a dodáním na vámi vybrané místo doručení.

Hudebni-obchod.cz nabízí plnosortimentní nabídku hudebních nástrojů a příslušenství pro malé i velké, začátečníky i profesionály. Ideální místo pro výběr hudebních dárků pro letošní Vánoce. A jak je to s termínem dodání?

Kdy je možné ještě objednat?

Pokud objednáte zboží vedené jako skladem do pátku 20.12.2019 přibližně do 13:00, pak jej stihneme ještě předat dopravci, který by jej měl doručit následující pracovní den, kterým je pondělí 23.12.2019. Zde už je ale třeba počítat s tím, že dopravce může mít nějaké zdržení, takže doporučujeme na eshopu objednat určitě o nějaký ten den dříve, abyste nebyli zklamaní, že vámi vybraný dárek nepřišel včas.

Nejsme bezchybní

Nic nelze udělat automaticky a na 100%, jsme pouze lidé. Vždy uděláme maximum pro to, abychom objednávku vyexpedovali co nejdříve, ale ve chvíli, kdy je v rukou dopravců je to již o tom, jaký nápor je v daný den, na daném rozvozovém depu atp., což už není možné z naší strany ovlivnit.

A kde že nakoupíte výhodné dárky? Poradíme vám, přeci u nás v eshopu Hudebni-obchod.cz, kde jsme pro vás připravili i speciální vánoční sekci, kterou si můžete prohlédnout zde.