Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Tip na dárek: PSR E363

Yamaha PSR E363

Vánoce jsou za dveřmi. Abychom vám usnadnili výběr, přinášíme tip na dárek pro všechny milovníky kláves, zejména z řad studentů či pokročilejších hráčů. Právě do této kategorie spadá model Yamaha PSR-E363 – výukový digitální keyboard s 61 dynamickými klávesami.

Jak jsme již uvedli, tento keyboard je ideální pro žáky hudebních škol, samouky, ale i pokročilejší hráče. Co jim (vám) přináší? K dispozici získáte mimo jiné 574 kvalitních zvuků, 165 doprovodů, 154 skladeb a množství interaktivních funkcí.

Cvičení může být zábavné

Cvičení na nástroj je důležité, o tom Yamaha moc dobře ví. Z tohoto důvodu je tak v nástroji zakomponován propracovaný výukový systém. Chcete objevit nové hudební zážitky a prožitky? Žádný problém, stačí připojit externí audio přehrávač nebo jiné chytré zařízení, jako je iPhone nebo iPad.

Tento skvělý hudební nástroje je možné objednat zde. Ale pospěšte si, před Vánoci se skladové zásoby rychle mění.

Vydařené video, co říkáte? Nyní je to na vás. Pokud vás nástroj okouzlil a oslovil natolik, že byste jej rádi objednali, pak vyražte do některého z obchodů, případně objednávejte online z pohodlí vašeho domova a nechte si model Yamaha PSR E363 zaslat na adresu, kde to pro vás bude nejvhodnější.

Tým Hudebni-obchod.cz je připraven pro vás udělat maximum, abyste měli pohodové Vánoce.

PS: Jedná se o nástupce populárního modelu PSR E353, o kterém jsme vás na tomto portále informovali již dříve – http://www.ohudbe.eu/yamaha-psr-e353 .

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.