Hudebni-obchod.cz v novém

Hudebni-obchod.cz v novém

Skvělá zpráva pro všechny návštěvníky eshopu Hudebni-obchod.cz. Tento oblíbený eshop s hudebními nástroji se v posledních letech potýkal se zastaralou podobou. Tomu je však konec. Do nového roku 2017 vstoupil tento internetový obchod v novém designu, který jistě potěší. Z našeho pohledu se jedná o výrazný posun kupředu oproti předchozí verzi. Jaké jsou naše první postřehy? Čtěte dále!

Čistý design

Toto je jistě subjektivní pocit, ale v naší redakci zkrátka máme rádi jednoduché a čisté designy. Bílé pozadí a k tomu vhodně nastylované navigační prvky jsou decentní nerušivé a zdařilé. Prim mají hrát produkty a jejich fotografie. Jako doplňující prvky grafiky jsou použity reklamní bannery na úvodní stránce, které vhodně upozorňují na probíhající akce či novinky.

Přehlednost

Zde je dosaženo asi největšího pokroku. Ve starém eshopu se poměrně špatně procházelo nabízené zboží a vyhledávání také nebylo zrovna jednoduché. To v novém eshopu odpadá. Výpis produktů a zejména detailní stránky konkrétních hudebních nástrojů nabízí přehledný souhrn toho nejpodstatnějšího, co potenciálního zákazníka zajímá.

Chybička se vloudí

Jak uvádějí samotní provozovatelé, je třeba k novému eshopu přistupovat tak, že je v období „ladění“ resp. eshop je zcela funkční, ale kdo má zkušenosti s internetovým obchodováním, tak jistě moc dobře ví, že po spuštění se často odhalí věci, kterých si v testovací fázi nevšiml ani sebelepší tester. I zde jsou některé věci k dořešení, ale podle zpráv provozovatelů se pracuje na jich brzké nápravě. Hudebni-obchod.cz zkrátka směřuje k tomu, aby byl na trhu s hudebními nástroji důstojným hráčem. Zakládá si na poctivém přístupu k zákazníkům a nyní díky přehlednějšímu eshopu by měl přilákat i ty návštěvníky – zákazníky, které starší verze odradila.

Pokud byste během nákupu narazili na nějaký problém, určitě se obraťte na zástupce eshopu, kteří jej s vámi vyřeší a zároveň dají pokyn k nápravě, aby se vám i dalším návštěvníkům dobře nakupovalo.