Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Není nám do pláče – novinka od Chinaski

Není nám do pláče

Fanoušci oblíbené české kapely Chinaski se dočkali. Na světě je první singl z jejich nově chystané desky – Není nám do pláče. Album by mělo být dokončeno letos na jaře s tím, že do prodeje se dostane pravděpodobně v květnu. Tak aby vám to čekání rychleji uteklo, můžete si užít tuto první ochutnávku. Zároveň již kapela začíná s předprodejem vstupenek na své podzimní turné, které začne v Ostravě 24. října a zakončené bude velkou show v pražské O2 aréně 16. listopadu.

Nové album

Jak uvádí sama kapela na svých stránkách k příležitosti uveřejnění nového singlu: „V květnu představíme naše desátý album Není nám do pláče. Už teď si můžeš poslechnout stejnojmenej song, oblíknout se do novýho trika a koupit si lístky na naše podzimní turné. Bude to velký a bude to dobrý!“ To jsou pádné důvody k tomu, abyste si minimálně poslechli tuto písničku, ve které jsou dle slov kapely zachyceny jejich vlastní zkušenosti coby čtyřicátníků s poznáním, že ne vše je už možné dělat, jako když jim bylo dvacet, ale i přesto se cítí skvěle. A to je to podstatné, co bychom si měli všichni říkat. Roky ubývají, ale to není důvod být smutný a rozmrzelý, zkrátka vždy je třeba si užívat života a mít z něj radost.

První ochutnávka nové desky

Není důvod vás dále nechat čekat. Pokud jste ještě neměli možnost si tento nový singl poslechnout, pak máte šanci zde. Představujeme novinku od ChinaskiNení nám do pláče!

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.