Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Výprodej v CMI plaza

Výprodej v CMI plaza

Neobdrželi jste pod stromečkem to, co jste chtěli? Přáli jste si nový hudební nástroj, ale Ježíšek na vás zapomněl? Nevadí, není třeba být smutný. Nadělte si nový nástroj sami. A když se podíváte na novoroční výprodej hudebních nástrojů v obchodě CMI plaza, kde slevy dosahují výše až 75%, tak si rozhodně vyberete a navíc ušetříte.

Výprodej špičkových nástrojů

Slevy se netýkají pouze vybraných typů. Jedná se o plnosortimentní výprodejovou akci, do které spadají klávesy, kytary, bicí, pa technika atd. Nemyslete si, že se do akce zařadily produkty, které nikdo nechce, nebo od méně známých značek. Tak tomu opravdu není. Výhodné ceny se týkají špičkových nástrojů od ověřených výrobců. V dané kategorii naleznete sortiment od firem Yamaha, Fender, Ashton, Ibanez, Tama, Epiphone a dalších. Více se dozvíte v nabídce na eshopu Cmias.cz, jenž je provozován společností CMI Melodia a.s., vlastníkem obchodního domu CMI plaza v Hradci Králové.

Stage piano Kurzweil

Z výprodejové akce jsme vybrali na ukázku zástupce digitálních pian. Přesněji řečeno stage pian. Přenosné digitální piano MPS10 máte možnost si osobně vyzkoušet v prodejně CMI plaza. Do výprodeje je zařezen poslední kus tohoto jedinečného nástroje, který svým uživatelům nabízí 88 zvuků s kvalitou, kterou můžete znát z vysoce populární řady PC3.

Stage piano Kurzweil

Nyní se slevou 20%. Nakupujte za 15.190,- Kč v eshopu Cmias.cz.

Analogový syntezátor AKAI Timbre Wolf

Skvělá nabídka se týká i kategorie klávesových syntetizátorů. Konkrétně modelu AKAI Timbre Wolf, který nabízí nezávislé modifikace každého samostatného zvuku. Tento nový  25ti klávesový keyboard je opravdovým čtyřhlasým analogovým polyfonním syntezátorem.

Analogový syntezátor AKAI Timbre Wolf

Nyní se slevou 22%. Nakupujte za 5.790,- Kč v eshopu Cmias.cz.

Poslední kusy skladem. S nákupem proto neotálejte!

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.