Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘hudební nástroje’

Lednový výprodej hudebních nástrojů

Lednový výprodej hudebních nástrojů

První lednový týden roku 2018 je ve znamení výprodejů. Slevy na nás blikají snad všude a jednotlivé eshopu se předhání v tom, jak velká procenta svým zákazníkům nabídnou. Nenechte se oklamat a vždy nakupujte s rozvahou, nikoliv podle uveřejněných slev. Ne každý eshop opravdu slevil. V oblasti hudebních nástrojů se můžete spolehnout na Hudebni-obchod.cz. I zde je pro vás připravena výprodejová sekce s nabídkou posledních kusů vybraných nástrojů, které si můžete objednat za výhodnějších podmínek oproti původně nabízené ceně. (Pokračování textu…)

Novinka: Stage piano Roland FP 90

Stage piano Roland FP 90

Objevte nové přenosné digitální piano z dílny značky Roland. Model FP 90 se pyšní zvukovým procesorem Roland Super NATURAL a zejména pak výbornou klaviaturou, kterou výrobce běžně osazuje do svých vlajkových lodí. To vše umocňuje elegantní moderní designové provedení. Z výbavy zmíníme zejména vícekanálové ozvučení, řadu zvukových rejstříků nebo podporu Bluetooth technologie pro možnost zajištění bezdrátového MIDI připojení k řadě oblíbených aplikací. (Pokračování textu…)

Hudebni-obchod.cz v novém

Hudebni-obchod.cz v novém

Skvělá zpráva pro všechny návštěvníky eshopu Hudebni-obchod.cz. Tento oblíbený eshop s hudebními nástroji se v posledních letech potýkal se zastaralou podobou. Tomu je však konec. Do nového roku 2017 vstoupil tento internetový obchod v novém designu, který jistě potěší. Z našeho pohledu se jedná o výrazný posun kupředu oproti předchozí verzi. Jaké jsou naše první postřehy? Čtěte dále! (Pokračování textu…)

Výprodej v CMI plaza

Výprodej v CMI plaza

Neobdrželi jste pod stromečkem to, co jste chtěli? Přáli jste si nový hudební nástroj, ale Ježíšek na vás zapomněl? Nevadí, není třeba být smutný. Nadělte si nový nástroj sami. A když se podíváte na novoroční výprodej hudebních nástrojů v obchodě CMI plaza, kde slevy dosahují výše až 75%, tak si rozhodně vyberete a navíc ušetříte. (Pokračování textu…)

Cmias.cz v novém

Cmias.cz v novém

Cmias.cz – internetový obchod s hudebními nástroji přišel na začátku února s novým designem. Ten se testoval již delší dobu. Již ke konci minulého roku měli zákazníci možnost přejít na novou podobu stránek a otestovat ji. Po testovacím období se provozovatel CMI Melodia a.s. rozhodl k definitivnímu přechodu na novou verzi. Ti, kteří by raději zůstali u starého designu mají možnost si jej přepnout v záhlaví stránek. (Pokračování textu…)

Bambusový saxofon

Bambusový saxofon

Za vším stojí Wiboon Tungyuenyong z Bangkoku. Ve své dílně dokáže vyrobit saxofony z bambusu jakéhokoliv typu. Na výběr máte baritonové, altové, tenorové i sopranové saxofony. Vše plně funkční, o čemž se můžete přesvědčit i ve videoreportáži, kterou přikládáme k dnešnímu článku. (Pokračování textu…)

Obchodní dům s hudebními nástroji

CMI plaza

České klávesové centrum? Ptáte se, kde jej naleznete? My vám poradíme. Na mapě jej hledejte v Královéhradeckém kraji, kde jinde než v jeho hlavní metropoli Hradci Králové. Právě zde se nachází obchodní dům s hudebními nástroji CMI plaza, který nabízí na ploše cca 800 m2 opravdu velmi pestrou nabídku hudebních nástrojů od výrobců z celého světa. (Pokračování textu…)

Léto s ukulele

Léto s ukulele

Aktuálně máme venku opravdu horko. Věříme, že vám to ale nevadí, vždyť se na léto těšíme hooodně dlouho. Léto a hudba k sobě prostě patří. Letní hudební festivaly, koncerty, táboráky či zahradní párty, u kterých nechybí kytara či jiný hudební nástroj. To je jen malá ukázka toho, jak souvisí hudba a léto. A pokud hledáte vyloženě letní hudební nástroj, pak je to bezesporu ukulele. Malý nástroj, ideální na cestování. (Pokračování textu…)

Outlet Cmias.cz

Outlet Cmias.cz

O otevření nového outletu hudebních nástrojů jsme vás informovali již loni v dubnu. Co se do té doby změnilo, jaké jsou aktuální informace a jaká je nabídka pro zákazníky? Pojďme se na to podívat. Obecně řečeno a zástupci firmy CMI Melodia a.s. nám to potvrdili, Outlet Cmias.cz byl mezi zákazníky přivítán kladně, ať už jako další výdejní místo eshopu Cmias.cz, nebo jako prodejna outletového a bazarového zboží – hudebních nástrojů 2. kategorie. (Pokračování textu…)

Digitální piana Melodia

Digitální piana Melodia

Nový model digitální piana je tu. Nová značka Melodia vstoupila na trhu s klávesovými hudebními nástroji pianem označeným jako HP-5. Jedná se o model, který je určený zejména pro začínající hudebníky. K dispozici je hned ve dvou barevných provedeních – palisandr a třešeň. Co na něj říkáte? (Pokračování textu…)