„Veselé“ Vánoce 2020?

„Veselé“ Vánoce 2020?

Již zítra nás čeká Štědrý Den. Zároveň ale přichází zprávy z médií a vyjádření vlády z důvodu koronavirové epidemie. A zprávy to nejsou zrovna pozitivní… Již nyní víme, že se od 27.12.2020 opět uzavřou maloobchodní prodejny a Česko vstoupí do stupnice PES 5.

Tedy taková je situace k dnešnímu dni. Jak známe vládní vyjádření, tak se mohou ještě během několika dnů či hodin změnit, abychom se ve všem ještě méně vyznali.

Nikdo nechce snižovat nutnost opatření, ale chaos, který je to v této souvislosti již delší dobu nastaven, je zkrátka neomluvitelný. Zvláště, když se pak vina hází pouze a jen na lidi samotné. Zodpovědnost ve vládě je jako vždy nulová.

Užijme si Vánoce s blízkými

Nekažme si ale vánoční období, na které se většina z nás těší po celý rok. Buďme s těmi, které máme rádi a zapomeňme na tyto starosti, ačkoliv to není zrovna jednoduchý úkol.

Hudební dárky pod stromeček

My provozovatelé eshopu Hudebni-obchod.cz, bychom vám chtěli touto cestou poděkovat za důvěru, kterou jste nám projevili v letošním složitém roce 2020 a věříme, že s námi vydržíte i v dalším roce. Neustále se snažíme o to, abychom na našem eshopu nabízeli plnosortimentní nabídku hudebních nástrojů světových i českých výrobců. Instrumenty, z kterých si vyberou začínající hudebníci, ale i profesionální hráči. Dětské hudební nástroje, nebo profesionální klavíry? Jsme připraveni vyhovět všem a to i nyní, kdy se často prodlužují termíny doskladnění nových nástrojů. V tomto směru prosíme o vaši trpělivost, protože to je situace, kterou nedokážeme ovlivnit a jsme v tomto závislí na výrobcích a následné dopravě do České republiky, odkud je pak možné zboží distribuovat k vám domů, do školy či do kanceláře.

Hudba nás provází po celý život

Hudba by měla být součástí našich životů a pevně věříme, že tomu tak bude i v dalších letech. Nenechme děti pouze na pospas moderním technologiím. Dejte jim možnost „ochutnat“ i tuto oblast. Hudební nástroje mají široké možnosti, ať už začínáte s kytarou, klávesy, flétnou či hrou na housle, nenechte se odradit případnými prvotními neúspěchy. Ti, kteří vydrží a mají hudební nadání, to mohou dotáhnout daleko a ikdyby ne, získají do svého života důležité a cenné zkušenosti.

Hodně zdraví a krásné vánoční svátky přeje tým Hudebni-obchod.cz.