Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Přání do nového roku 2021

PF 2021

Konec roku bývá ve znamení hodnocení a předsevzetí. Letos to bude poměrně jednoznačné. Asi většina z nás bude hodnotit rok 2020 negativně a to zejména z důvodu koronavirové pandemie, která nás provázela a bohužel stále provází po většinu roku.

I přes tuto skutečnost věříme, že se nalezne velká část lidí, kterým i tento rok 2020 přinesl něco pozitivního, díky čemuž ho mohou hodnotit pozitivně.

Koronavirus

Pevné zdraví si přejeme všichni a na konci každého roku to bývá tím hlavním. V letošním roce to platí mnohonásobně. Určitě všichni vyhlížíte „normální“ období, které nebude plné vládních opatření, omezení a restrikcí, které ovlivňují soukromý, rodinný i pracovní život.

Co dalšího si přát od roku 2021?

To už je na každém z nás. Dávejte si cíle, které jsou dosažitelné, ale zároveň vyžadují určitou míru úsilí. Díky tomu pak budete mít mnohem lepší pocit, když daný cíl či předsevzetí splníte.

Cimbálovka přeje dobrou náladu

Do naší redakce dorazilo mimo jiné i pfko od Cimbálové muziky Dušana Kotlára. Tímto si dovolujeme ho umístit i na naše stránky. Jak je uvedeno v samotném obrázku, přejme si všichni do nového roku i hodně dobré nálady, která často dokáže porazit negativní věci v našem životě.

PF 2021 Dušana Kotlára

Zároveň bychom chtěli i poblahopřát houslistovi cimbálky Milanu Kostelencovi k jeho úspěchu na mezinárodní soutěži Festivalu polské hudby v Maďarsku.

Diplom pro houslistu Milana Kostelence

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.