Lednový výprodej u CMI Music

Lednový výprodej u CMI Music

Tradiční povánoční výprodejové akce jsou tu. Nechybí ani pestrá nabídka hudebních nástrojů za zvýhodněné ceny. Chcete si prohlédnout slevy až 77%? Není nic jednoduššího než vyrazit do obchodu CMI plaza v Hradci Králové, nebo do online eshopu Cmias.cz.

Nabídka nástrojů od světových značek

Výprodejová akce zahrnuje plnosortimentní nabídku, z které si vyberete vy jako začínající, pokročilí nebo profesionální hráč. Sháníte kvalitní nástroje a příslušenství od předních světových výrobců? Chcete si objednat zboží za akční ceny? Právě nyní je ta pravá chvíle.

Navštivte prodejnu hudebních nástrojů

Pokud nás navštívíte v prodejně CMI plaza – http://cmiplaza.cz/ – budou vám k dispozici i prodejní specialisté, kteří vám ochotně pomohou s výběrem vhodného nástroje a příslušenství. Sami si budete moci prohlédnout bohatou nabídku a vyzkoušet si nástroj naživo.

Co nabízí lednový výprodej nástrojů?

Co vše je zahrnuto do výprodejové akce? Samozřejmě to jsou klávesy, kytary, ukulele, harmoniky, reproboxy, struny, povlaky a jiné příslušenství pro hudební nástroje. To vše ve slevě až 77%. Kompletní nabídku zobrazíte na odkaze https://www.cmias.cz/eshop-kategorie-vyprodej.html