Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Hudebni-obchod.cz – ověřeno zákazníky

Internetový obchod Hudebni-obchod.cz nabízející hudební nástroje a produkty domácího audia videa obdržel prestižní ocenění portálu Heureka.cz – Ověřeno zákazníky. Tímto děkujeme všem našim zákazníkům, kteří oceňují naše služby a věříme, že se k nám budou často a rádi vracet. Neustále doplňujeme naši nabídku hudebních nástrojů. Těšte se na novinky i v roce 2013.

Certifikát Ověřeno zákazníky byl získán v průběhu letošního prosince. Toto hodnocení obdrží internetové obchody, které mají stanovené procento kladných referencí od skutečných zákazníků daného eshopu, kteří zde v minulosti nakoupili. Jedná se tak o zhodnocení naší práce a nabídky hudebních nástrojů ze strany našich zákazníků.

Hudební nástroje jsou a budou našim hlavním políčkem v ohni. Ve spolupráci s výrobci a dodavateli neustále doplňujeme náš sortiment, abych reagovali na aktuální hudební trh a nabízeli Vám pokud možno ty nejmodernější hudební nástroje na trhu.

Výhodou našeho internetového obchodu je zaměření na široké spektrum hudebníků. Nabízíme hudební nástroje jak pro nejmenší, tak i pro začínající hudebníky, žáky hudebních škol, pokročilé hráče a pro profesionály.

Hlavní doménou našeho sortimentu jsou bezesporu klávesy (keyboardy) a kytary. V těchto kategoriích dominují značky Yamaha, Ashton, Fender, Gibson, Roland, Casio či Daisy Rock.

Ještě jednou děkujeme za Vaši důvěru, kterou jste nám v roce 2012 věnovali a těšíme se na další spolupráci i v nadcházejícím roce 2013, do kterého přejeme všem hodně štěstí, zdraví, klidu a pohody.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.