Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Roland specialista

Společnost CMI Melodia a.s. se stala certifikovaným prodejcem hudebních nástrojů značky Roland. Věříme, že tuto zprávu ocení všichni, kdo si oblíbili právě hudební nástroje Roland. V internetovém obchodu Cmias.cz a v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové budete mít možnost získat ty nejnovější modely za výhodné ceny. Nakupujte u specialisty – nakupujte u společnosti CMI Melodia a.s. – specialisty na hudební nástroje.

Nejprve bude na místě představit značku Roland jako takovou. Vznik společnosti se datuje k roku 1972 a to v japonské Osace. První hudební nástroje Roland se začaly prodávat již v tomto roce a to v prodejnách v Osace a Tokiu.

Značka Roland patří mezi světové výrobce hudebních nástrojů. Hlavní doménou společnosti Roland jsou klávesové hudební nástroje (digitální piana, stage piana, keyboardy, syntetizátory, workstationy atp.), elektronické bicí nástroje a varhany.

Mezi další produkty, které spadají pod značku Roland patří kytarová zařízení (boss pedály, efekty, procesory či kytarové syntetizátory), zvukové moduly, midi přehrávače, studiová zařízení (ozvučení, nahrávače, audio mixery či audio rekordéry), zesilovače a mnohé další.

Společnost CMI Melodia a.s. nabízí v současné době (leden 2013) více jak 200 hudebních nástrojů značky Roland. Vybrané modely je možné osobně vidět a vyzkoušet v obchodním domě CMI plaza v Hradci Králové! Těšíme se na vaši návštěvu.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.