Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

IDIO&IDIO: nový klip Vlastní cestou

Kapela IDIO&IDIO z Ústí nad Labem, natočila nový singl s názvem Vlastní cestou a k písničce vyšel v neděli 31.3.2019 i videoklip. Tentokrát se do nahrávání pustili hlavně fanoušci kapely, kteří nahráli svojí verzi písničky jako selfie na různých místech ČR i mimo ni. Můžeme prozradit, že se mezi fanoušky objeví i pár známých tváří.

V klipu je několik záběrů kapely, kterou podpořili její fanoušci přímo ve zkušebně a vytvořili tak pravé publikum, jako na koncertě.

Písnička vznikla ze sloganu, který kapela už delší čas používá a to konkrétně „IDIO vlastní cestou“ a je věnována všem, kteří jdou za svým snem i přes překážky.

Sen IDIO&IDIO se právě plní, a to díky tour s kapelami ZakázanÝovoce a Jaksi Taksi, které startuje už příští víkend (5.4.2019 Hradec Králové, 6.4.2019 Praha Palác Akropolis). Nenechte si ho ujít!

Outsider tour 2019

Představení kapely

Kapela Idio&Idio vznikla v roce 2013 v Ústí nad Labem. V rámci žánru se řadí do poprocku s přesahem do punku i jiných žánrů. Idio staví na českých textech, výrazném ženském chrapláku, který bezvadně ladí s vokály kytaristů, ale také na zábavě, nespoutanosti a přívalu energie. V roce 2016 se stali vítězem soutěže Skutečná liga, v roce 2017 se ukázali na festivalech jako Rock for People, United Islands, Sázavafest nebo na slovenském Cibulafestu a probojovali se až na jednu z hlavních stage obřího polského Woodstocku (dnes Polandrock). V roce 2018 vyšla druhá řadová deska s názvem #MELBYS. V dubnu 2019 se kapela chystá na tour s kapelami Zakázaný ovoce a Jaksi Taksi.


Kapela Idio&Idio

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.