Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Kapela IDIO & IDIO představí novou desku #melbys

#melbys

O severočeské punkrockové kapele IDIO&IDIO jsme se zmiňovali poprvé loni v srpnu, kde jsme vám mimo jiné představili singl Exekuce. Čas letí jako voda a nyní má kapela před sebou křest svého nového CD #melbys, který se uskuteční již příští pátek 23.3.2018 v zábavním klubu Doma – music pub v Ústí nad Labem. Stojí za to na křest vyrazit?

Nová deska obsahuje celkem 10 skladeb + jednu bonusovou navíc, která nese název Dogmata. Prvním singlem na desce je #melbys, který si již nyní můžete poslechnout například na „jůtůbku“. Ne každý si písně kapely oblíbí, ale odhadujeme si tvrdit, že to ani není cíl kapely. Ta má jasně dané své cílové publikum, které dokáže ocenit nejen hudební provedení, ale i texty, které ve svých skladbách používají. Takže v duchu nového CD vám nebudeme nutit, že byste měli jít na křest, měli si poslechnout ukázky atp. Rozhodnutí je zcela na vás a takto byste měli uvažovat i v dalších oblastech svého života.

Tracklist nového CD

Co objevíte na nové desce #melbys? Níže naleznete kompletní tracklist. Měli jsme možnost si jednotlivé skladby poslechnout a pokud jste milovníky českého punkrocku, věříme, že si najdete tu pravou, která se vám uchytí v hlavě. Každý z nás má na věci jiný názor, takže si netroufáme sdělit zda ta či ona skladba je NEJ z nového alba, to už necháme na vás, fanoušcích a posluchačích kapely IDIO&IDIO.

 1. Melbys
 2. Potají
 3. Znamení měsíce
 4. Godotova stanova
 5. Zrcadla
 6. Banda lesních zvířátek po lobotomii (Pozn. redakce – nebylo točeno v našem parlamentu)
 7. Exekuce
 8. Rovnice
 9. Svoboda
 10. Ňaminy
 11. Dogmata (bonusová skladba)

#melbys

Poslechněte si třetí singl a zároveň titulní skladbu nově chystaného alba #melbys. K dispozici na YouTube profile kapely IDIO & IDIO.

Ještě jednou na závěr. Nezapomeňte na datum 23.3.2018 a přijďte oslavit spolu s kapelou křest nové desky do zábavního klubu Doma – music pub v Ústí nad Labem. Více se dozvíte na Facebook události kapely.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.