Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Jarní akce cimbálovky v roce 2018

Jarní akce cimbálovky v roce 2018

Bohatý jarní program má před sebou oblíbená cimbálová muzika Dušana Kotlára. Stali jste se jejími fanoušky, nebo vás láká cimbálovka? V březnu si jí můžete dopřát opravdu velkými doušky. V další části článku jsme pro vás připravili pozvánky na tři akce, kde tato kapela vystoupí.

Velikonoční jarmark na hradě Lipý

Sobota 24.3.2018 bude pro cimbálovku opravdu nabitá. Čekají ji hned dvě akce. Tou první je vystoupení na Velikonočním jarmarku na hradě Lipý, které je naplánováno na 13 hodinu. Součástí jarmarku je bohatý doprovodný program. Navštivte místní vinný sklípek a ochutnejte lahůdky ze zabíjačkových hodů. Kompletní program a informace naleznete na webu www.lipy.cz.

Velikonoční jarmark na hradě Lipý

Cimbálka Ještěd zahájí Pachtův košt vín

Ještě ten den si můžete cimbálovku Ještěd poslechnout znovu a to na Pachtově koštu vín, který toto seskupení zahájí svým vystoupení od 16:00. Přijďte si užít to nejlepší z Čech a Moravy pod jednou střechou. Čekají na vás rovněž speciální gastronomické zážitky se snoubenými víny. To vše v kouzelném prostředí barokního zámku Liblice. Buďte u toho a prožijte první ročník, kde se mimo jiné uskuteční pikantní „souboj“ vinařů z Mělníka a ze Znojma. Další informace na stránkách www.pachtuvkost.cz.

Pachtův košt vín

Velikonoční jarmark v Mostě

V tomto případě se jedná o vícedenní akci, která bude zahájena 26.3.2018 na 1. náměstí v Mostě. Koncert cimbálovky Ještěd je plánovaný na pátek 30.3.2018 od 16:10. Zažijte tu pravou zábavu s širokou žánrovou pestrostí lidových písní z Moravy, Slovenska, Čech v podání cimbálové muziky Dušana Kotlára. Přijměte naši pozvánku na tradiční jarní oslavu na náměstí v Mostě. Nebudete litovat. Program a aktuální dění kolem jarmarku můžete sledovat na stránkách města Most.

Velikonoční jarmark v Mostě

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.