Klávesové povlaky Armour

Klávesové povlaky Armour

Pokud to s hudebními nástroji myslíte vážně, pak jistě kromě samotného instrumentu myslíte i na jeho „bezpečí“. Zejména v případech, kdy své klávesy často přenášíte a převážíte. Určitě byste nechtěli, aby se zbytečně poškodily, nebo se dostaly do styku s vodou.

V této kategorii bychom doporučili modely resp. keyboardové povlaky značky Armour, které vyrábí nikdo jiný než známá firma Ashton Music. Povlaky a ochranné obaly Armour se řadí k tomu nejlepšímu, co můžete svému nástroji nabídnout a to nejen v kategorii kláves, ale třeba i kytar.

Silné polstrování povlaků Armour

Důraz je kladen na precizní zpracování a odolnost. Povlaky mají proto velmi silné polstrování o šířce 2cm, díky kterému je váš nástroj spolehlivě chráněn proti poškození při jeho přenášení či převozu.

Pro komfortnější nošení jsou povlaky doplněny jednak o řemen pro nošení přes rameno a také „ušima“ pro nošení v ruce. Součástí je i externí kapsa, kam můžete uložit příslušenství či jiné doplňky. Aby byl nástroj opravdu v bezpečí, tak jej zapnete s využitím masivních zipů.

Není-li uvedeno jinak u specifikace konkrétního povlaku, pak je vyroben z voděodolné látky, čímž je získána i ochrana proti nepříznivým vlivům počasí.

Kompletní nabídku tohoto sortimentu ochranných povlaků naleznete například v eshopu Hudebni-obchod.cz.