Léto lásky 12.-14.8.2016

Léto lásky 12.-14.8.2016

Již tento víkend se koná tolik očekávaný třídenní rodinný festival v Šiklandu na Vysočině. Zábavní park uspořádal Pigyádu – Léto lásky, festival, který si užije celá rodina. Bohatý hudební (celkem vystoupí 20 tuzemských interpretů) i zábavní (oblíbené prasátko Pigy, akrobatická a kouzelnická představení…) program – to vše je pro vás připraveno od pátku 12.8. do neděle 14.8.2016. Mezi hlavní hvězdy budou bezesporu patřit Chinaski, Ewa Farná, Xindl X či moderátorské hvězdy Evropy 2.

„Věřím, že velkým lákadlem pro návštěvníky bude například vystoupení všech interpretů SummerAllStars, kteří na akci zazpívají live hymnu festivalu, písničku Léto lásky. Navíc nás čeká i vyvrcholení akce v podobě velké ohňové show a ohňostroje. Těch lákadel je na festivalu spousta a na své si určitě přijdou jak teenageři, tak i rodiny s dětmi,“ říká Zdenka Chocholoušová, manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR.

Kompletní informace včetně programu a potřebných organizátorských věcí naleznete na oficiální webu www.leto-lasky.cz.

Jedná se o první ročník a organizátoři jistě očekávají, že se vydaří počasí a v dalších letech se bude moci navázat dalšími ročníky festivalu. Tímto jim držíme palce i my z Ohudbe.eu.

Pozvánka z oficiální materiálů: „Víkend od pátku 12. srpna do neděle 14. srpna vám může zpestřit první ročník festivalu Pigyáda – Léto lásky, který se ponese v duchu oslav lásky, přátelství, hudby, tance, zábavy a barev. Hostí ho Šikland, největší přírodní zábavní areál v České republice. Pro návštěvníky budou připraveny dvě stage, na nichž vystoupí hudební skupiny Chinaski, Jelen, Slza, EddieStoilow nebo zpěváci Meky Žbirka, Xindl X či Ewa Farna. Akcí provedou známí moderátoři rádia Evropa 2 Zorka Hejdová a Pavel Cejnar.“

Summer All Stars – Léto lásky

Na třídenní rodinný festival láká i speciální hudební song (live hymna festivalu), na kterém se podílela celá řada slavných hudebníků – Chinaski, Xindl X, Slza, Meky Žbirka, Jelen… Jistě jej znáte velmi dobře z českých rádií, sociálních sítí…