Pigyádu – Léto lásky navštívilo více než 12tis. návštěvníků

Pigyádu – Léto lásky

Dlouho očekávaná kulturní akce letošního léta je za námi. První ročník festivalu Pigyáda – Léto lásky je minulostí. Jak jsou s prvním ročníkem spokojeni pořadatelé festivalu a jaká byla návštěvnost? Na tyto otázky naleznete odpovědi v další části článku.

Za vším stála rádia Pigy a Evropa 2, která pro své posluchače naplánovala unikátní festival, který byl datován na 12. až 14. srpna 2016. Pořadatelem se stal největší přírodní zábavní areál
v ČR Šikland na Vysočině. Festival, který byl cílen pro rodiny i jednotlivce přilákal více než 12 tisíc návštěvníků, kteří měli možnost shlédnout na dvou pódiích více než 20 umělců v čele s Chinaski, Slzou, Ewou Farnou, Jelenem, Meky Žbirkou či Hindlem X. Moderátory akce byly Zorka Hejdová a Pavel Cejnar.

Hodnocení pořadatelů festivalu

„Celková návštěvnost více než dvanácti tisíc lidí předčila veškerá naše očekávání a dostatečně tak ani nevystihnu obrovskou radost celého týmu organizátorů. Když se vám při hymně festivalu, písničce Léto lásky, rozezpívá několika tisícový dav návštěvníků, je to nádherný pocit a říkáte si, stálo to za to,“ popisuje pocity bezprostředně po akci Zdenka Chocholoušová, organizátorka akce a manažerka dětských produktů Lagardere Active ČR. „Podařilo se nám vytvořit jedinečný festival, kde si na své přišly nejen rodiny s dětmi, ale také všechny další generace. Věřím a doufám, že všichni návštěvníci odcházeli z Pigyády spokojení,“ dodává Chocholoušová.

„V našem areálu pořádáme řadu podobných akcí, jako byl v minulosti například koncert kapely Kabát. Ale Pigyáda – Léto lásky, ta byla skutečně unikátní a věřím, že návštěvníkům přinesla netradiční zážitek. Jsem přesvědčen, že i kvalitní zázemí našeho areálu a krásné přírodní prostředí Vysočiny přispěje k tomu, že se k nám budou lidé na podobné akce rádi vracet,“ říká Libor Šikl, generální ředitel Šiklandu.

Hymna festivalu naživo

Díky redakci magazínu iREPORT.cz máte možnost shlédnout hymnu v živém podání, tak jak to proběhlo přímo na festivalu. Pokud jste tedy nebyli mezi 12tisíci návštěvníky, pak můžete „ochutnat“ atmosféru festivalu Léto lásky alespoň touto formou.

Zdroj foto a video iREPORT.cz. Informace čerpány z oficiální tiskové zprávy společnosti Šikland.