Malej Péťa – nová session s live bandem

Malej Péťa - nová session s live bandem

Vždy je dobré ocenit toho, kdo se nebojí netradičních věcí a experimentů. V hudbě to platí dvojnásob. Jsme rádi, že vám dnes můžeme představit jednu zajímavou novinku, kterou si jistě mnozí z vás oblíbí. Přináší netradiční propojení hudebních žánrů.

Součástí tohoto projektu je mimo jiné Jakub Eben, kterého jsme vám dříve představili v uskupení Acoustic Needles. Právě díky němu jsme se dostali k této novince. Kuba se podílel aktivně nejen na tvorbě hudebních aranží, ale zároveň si zahrál i na bicí.

Nyní už ale k novince. Tou je propojení několika hudebníků v čele s Malým Péťou a raperkou Eljel. Písničku můžete objevit na YouTube pod názvem Noc & Co kdybys dneska jela ke mně (Hned Vedle live session).

O co konkrétně jde? Byla natočena live session s živou kapelou, do které byli vybráni vynikající hudebníci z Konzervatoře Jaroslava Ježka.

Pocity z netradičního hudebního uskupení shrnul Jakub Eben následovně: „Jsme moc rádi, že jsme se mohli pokusit o symbiózu poctivého rapu, kvalitních textů a nadupané hip-hopové aranže s jazzovými prvky. Nás to moc baví a budeme moc rádi, když to budeme moct ukázat dalším posluchačům!“

Dost bylo psaných slov. Pojďte si vše poslechnout a užít si příjemné chvíle u pohodové hudby v netradičním spojení.