Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Memphis mají na pilno

Memphis - One More Try

Hradecká kapela Memphis se pohybuje ve světě hudby již od roku 2005 a od té doby učinila opravdu velký skok. Již od počátku mají jasný cíl a za tím si jdou. Jejich písničky se líbí. Zpočátku se zaměřili zejména na produkci v anglickém jazyce. Letos však přišli i s tvorbou v češtině a rozhodně neudělali špatně. Z ohlasů fanoušků je vidět, že se jim to moc líbí, takže do budoucna lze čekat, že budou mít v repertoáru jak anglické, tak i české songy.

Konec roku 2014 mají opravdu pestrý. Kromě toho, že pracují na nové desce, kterou by rádi vypustili na svět právě ke konci letošního roku, tak nezahálí ani v dalších činnostech. V posledních dnech připravují nový klip, takže brzy se budeme moci těšit na nový přírůstek, který jistě bude pokračovat v nastoleném trendu.

Nezapomínají ani na propagaci. V poslední době jste je mohli zaznamenat i v televizi (nemáme na mysli hudební TV typu Óčko atp., kde se samozřejmě vyskytují častěji) v rámci programu ČT Sport, kde se konalo finále soutěže Česko-slovenská Tipsport Miss Aerobik.

Významný rok měl i Pavel Urban, který se v létě oženil, takže dodatečně gratulujeme.

Kapele přejeme mnoho úspěchů a čím dál tím větší počet spokojených fanoušků.

One More Try

Na závěr přidáváme i klip k songu One More Try. Více klipů lze získat na YouTube kanálu kapely Memphis.

Tagy: , ,

Již není možné vkládat komentáře.