Nechte se inspirovat hudebními novinkami na CD

FilmnaDVD

Hudba a film, divadlo a další projevy umění, to je skutečná pastva pro duši. Hudba nám pomáhá relaxovat, podpořit naši náladu nebo naopak se špatné nálady zbavit. Ovlivňuje do značné míry naše duševní rozpoložení. Proto existuje tolik různých hudebních žánrů, stylů a interpretů, aby si každý našel přesně to, co mu v dané chvíli vyhovuje. Když si dobře vyberete a zaposloucháte se, najdete téměř hmatatelné pouto, které se vytvoří mezi daným interpretem a vámi, a to je skutečně povznášející. Kde ale hledat?

Široký výběr hudby různých žánrů vám nabídne internetový obchod FilmnaDVD, kde najdete starší pecky i zbrusu nová alba. Často jsou zde také různé akce, takže se určitě vyplatí sledovat. V současné době si můžete zakoupit tituly legendární britské skupiny Beatles se slevou. Mezi žhavé novinky českých interpretů bezpochyby patří dvojalbum Karla Gotta s názvem 40 slavíků, které dokládá, proč je to náš dosud nejúspěšnější zpěvák. Navíc zde naleznete také dva bonusy.

Populární zpěvačkou je také nestárnoucí Věra Martinová, která vydává zlaté album se třemi disky. Jde o první velký výběr jejích největších hitů z let 1986–2016. Mapuje tak skvěle celou hudební kariéru, proměny a vlivy, které jí pomáhaly najít osobitý styl. Další stálicí českého hudebního nebe je Hana Zagorová, která k letošnímu jubileu natočila nové studiové album O lásce, které obsahuje písničky mladých autorů. Mezi třinácti písněmi najdeme šansony, popové písničky, ale třeba i čardáš či prvky klezmeru a filmové hudby. 13 podob lásky, to je novinkové album s písněmi, jež jsou Haně Zagorové napsané osobnostmi popu, rocku a folku přímo na tělo. Vybírat můžete samozřejmě také z mnoha zahraničních interpretů. Zabrouzdejte na FilmnaDVD.cz a vyberte si vaši oblíbenou hudbu na CD.