Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Nová tvář Miley Cyrus?

Miley Cyrus - Malibu

Konec divokých časů? U Miley Cyrus to tak vypadá. Důkazem toho je klip k novému singlu Malibu. Na portálu YouTube je k vidění od 11.5.2017 a od té doby má již více než 71 milionů shlédnutí. Reakce jsou prozatím kladné, takže i z ohlasů fanoušků lze usoudit, že vítají „znovuzrození“ této mladé americké zpěvačky, která si získala velké jméno již jako malá holka coby Hannah Montana…

Následovalo však velmi divoké období, které jeji vystupování zcela změnilo a posunulo její tvorbu zcela jinam. Cílem bylo upoutat pozornost za jakoukoliv cenu a ve většině případů se pozornosti snažila dosáhnout vulgaritou a obscénnostmi. V jednu chvíli to na kulturní scéně vypadalo jako souboj mladých amerických zpěvaček zejména v tom, která se více odhalí, nebo která více šokuje veřejnost svými nejen koncertními vystoupeními. Tato éra je však, jak se zdá, u konce. Tedy alespoň v případě Miley Cyrus.

Malibu – klip

Však posuďte sami, jaká změna je vidět v tomto novém klipu. Zkrátka Miley je samá změna. Jen těžko odhadovat, co za tím stojí, zda její vlastní prozření, tlak fanoušků, producentů… A jak to dopadne? To jistě rozhodne až popularita a výdělky v následujícím období, pak se ukáže, zda je to pro ni správná cesta, nebo se vrátí k své nedávné „postavě“ laciné dívky, která šla často až hodně za hranice slušnosti a to i v dnešní době.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.