Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Cimbálovka Dušana Kotlára v Benátkách

Cimbálovka Dušana Kotlára v Benátkách

Tuto sobotu 3.6.2017 se uskuteční již 13. ročník soutěže Benátecký hrozen 2017. Akce začíná v 18:00 a bude se konat na nádvoří zámku a ve sklepeních v Benátkách nad Jizerou. Přijďte si užít slavnosti vína v příjemném prostředí. Skvělou atmosféru zajistí mimo jiné i oblíbená cimbálová muzika Dušana Kotlára z Liberce.

Do soutěže o nejlepší víno je možné přihlásit bílá, červená i růžová přírodní hroznová vína a to bez rozdílu ročníku. Benátecký hrozen to není pouze soutěž samotná. Akce je spojena s ochutnávkou vín i pro veřejnost. Vše bude zakončeno slavnostním vyhlášením výsledků soutěže. Na konci článku jsme pro vás připravili video, které zachycuje právě vyhlášení výsledků na jednom z předchozích ročníků Benáteckého hroznu.

Tato soutěž je oblíbená i díky své atmosféře, kterou skvěle doplňuje vystoupení Cimbálové muzika Dušana Kotlára z Liberce, která se skvěle osvědčila i v předchozích ročnících. Je na vás, zda budete pouze poslouchat, nebo si i zatančíte ve sklepeních zámku. Důležité je, abyste si akci užili plnou mírou.

Benátecký hrozen 2017 se uskuteční pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR.

Jako každý rok, tak i letos se můžete těšit na bohatou ochutnávku vín, včetně vítězů v soutěži vín Benátecký hrozen.

Benátecký hrozen 2013 – vyhlášení výsledků

Abyste mohli ochutnat atmosféru Benáteckého hroznu, tak se podívejte na následující video, kde je zachyceno předávání cen vítězům z roku 2013.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.