Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Novinka: Stage piano Roland FP 90

Stage piano Roland FP 90

Objevte nové přenosné digitální piano z dílny značky Roland. Model FP 90 se pyšní zvukovým procesorem Roland Super NATURAL a zejména pak výbornou klaviaturou, kterou výrobce běžně osazuje do svých vlajkových lodí. To vše umocňuje elegantní moderní designové provedení. Z výbavy zmíníme zejména vícekanálové ozvučení, řadu zvukových rejstříků nebo podporu Bluetooth technologie pro možnost zajištění bezdrátového MIDI připojení k řadě oblíbených aplikací.

Výrobce se rozhodl tento model distribuovat ve dvou barevných provedeních. V obchodech i eshopech tak hledejte buď černé nebo bílé stage piano Roland FP 90. Krásná jsou obě provedení a co je důležité, tak jsou hlavně spolehlivá a kvalitní. Díky svým rozměrům (Šířka: 1340 mm, Hloubka: 418 mm, Výška: 932 mm) se můžete na toto piano spolehnout kdekoliv budete chtít hrát.

Nové technologie

Stage piano Roland FP využívá nejnovějších technologií. Určitě je na místě zmínit zejména funkci SuperNATURAL Piano Modelling namísto běžných samplů, čímž je dosaženo bohatšího a podrobnějšího zvuku piana. S využitím Bluetooth můžete bezdrátově zapojit svůj smartphone nebo tablet a cvičit s doprovodem z aplikací nasměrovaných do reproduktorů piana. A to rozhodně není vše. Pro konkrétní specifikaci a detailnější informace vás ale již odkážeme na vašeho prodejce hudebních nástrojů.

Dokonalá souhra

Nové stage piano FP 90 od firmy Roland nabízí velmi kvalitní zvukové vlastnosti, které si můžete poslechnout i na promo video od výrobce, jenž vyzdvihuje zejména i podporu Bluetooth technologie, čímž se rozšiřují možnosti pro vaši produkci.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.