Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Posts Tagged ‘stage piano’

Novinka: Stage piano Roland FP 90

Stage piano Roland FP 90

Objevte nové přenosné digitální piano z dílny značky Roland. Model FP 90 se pyšní zvukovým procesorem Roland Super NATURAL a zejména pak výbornou klaviaturou, kterou výrobce běžně osazuje do svých vlajkových lodí. To vše umocňuje elegantní moderní designové provedení. Z výbavy zmíníme zejména vícekanálové ozvučení, řadu zvukových rejstříků nebo podporu Bluetooth technologie pro možnost zajištění bezdrátového MIDI připojení k řadě oblíbených aplikací. (Pokračování textu…)

Digital Ensemble Piano Korg Havian 30

Stage piano s doprovody Korg Havian 30

Nový klávesový hudební nástroj z dílny společnosti Korg. Přenosné digitální piano Havian 30 je nyní dostupné i v internetovém obchodě www.hudebni-obchod.cz. Co tato novinka přináší, pro koho je určena, jaké jsou její hlavní přednosti? Na tyto otázky se vám budeme snažit odpovědět v další části článku, ve které přikládáme i prezentační video přímo od výrobce, společnosti Korg. (Pokračování textu…)

Stage piano Yamaha P 45

Stage piano Yamaha P 45

Užijte si jedinečný pocit ze hry na skutečné piano a to kdekoliv jen budete chtít. Digitální přenosné piano Yamaha P 45 je novinkou ze série P, která nabízí špičkovou kvalitu za cenově přijatelných podmínek. P 45 je nejdostupnějším modelem z této modelové řady. Chcete vědět více, pak čtěte dále… (Pokračování textu…)

Stage piano Yamaha P 115

Stage piano Yamaha P 115

Novinka od Yamahy v kategorii domácích stage pian. Model Yamaha P 115 bude již brzy dostupný v českých internetových obchodech. Dle vyjádření zástupců společnosti CMI Melodia a.s. (provozovatel eshopu www.cmias.cz) bude toto digitální piano naskladněno již 1.4.2015. Už se těšíme, protože dle prvních zpráv a ohlasů se jedná o velmi zdařilý model stage piana, které je vhodné pro domácí cvičení i žívé hraní. (Pokračování textu…)

Yamaha P 35

Yamaha P 35

Představujeme digitální stage piano P 35 B Yamaha s kladívkouvou mechanikou v černém barevném provedení. Piano, které je dostupné i ve výhodných setech s doporučeným příslušenstvím. V tomto směru určitě doporučujeme zejména variantu se stojanem. Ale jaké vlastnosti piano nabízí? To se dozvíte v následující části dnešního článku. (Pokračování textu…)

Stage piano Nord Piano 2

Přenosná piana jsou velmi oblíbená. Když jsme na internetu objevili digitální piano Nord Piano 2, měli jsme jasno a dalším tématu na článek na našem portálu Ohudbe.eu. Jaké jsou vlastnosti tohoto piana? Co od něj můžete očekávat? Pro koho je určeno? To jsou informace, které vám poskytne následující článek, který zahrnuje i krátké video s ukázkou hry na tento skvělý hudební nástroj. (Pokračování textu…)

Profesionální stage piano Numa Concert

Představujeme profesionální stage piano od Studiologicu. Model Numa Concert nabízí 88 kláves, které se chovají stejně jako u koncertního křídla. Piano Numa Concert je špičkovým hudebním nástrojem, který ocení profesionální hráči té nejvyšší úrovně. K dispozici je dřevěná kladívková mechanika TP/40. Jaké jsou další vlastnosti tohoto klávesového nástroje? Čtěte dále… (Pokračování textu…)

Stage piano pro živé hraní

Dnes se podíváme na zoubek novému stage pianu od firmy Roland. Model Roland RD 800 je profesionální stage piano s vyhlášeným modulem SuperNATURAL Piano a klaviaturou PHA-4. Zároveň obsahuje celou řadu dalších zvuků s vlastnostmi jiných špičkových hudebních nástrojů značky Roland. Proč RD 800? Možná vás přesvědčí následující mini recenze, kterou jsme pro vás připravili. (Pokračování textu…)

Stage piano Yamaha CP 4

Pojďme si představit stage piano CP4 Yamaha. Jedná se o prozatím nejlepší model stage piana, který vzešel z dílny tohoto světoznámého výrobce hudebních nástrojů. Jaké jsou hlavní přednosti tohoto stage piana? Tento klávesový hudební nástroj vyniká zejména třemi hlavními vlastnostmi – prvním je skvělý zvuk (zejména v případě zvuků akustických a elektrických pian), skvělý pocit ze hry (Yamaha nasadila do tohoto modelu dosud nejlepší mechaniku, která u předchozích stage pian nebyla k dispozici) a opravdu jednoduché uživatelské rozhraní. (Pokračování textu…)

Stage piano Kawai ES 7

Dalším zajímavým hudebním nástrojem, který si představíme na našem portále Ohudbe.eu, je stage piano ES 7 od firmy Kawai. Zmíněné digitální piano se nachází těsně na pomyslné hranici mezi domácím (home) pianem a pódiovým (stage) pianem. Pro pódiové hraní jsou zde vhodně uzpůsobeny funkce pro portabilitu. Naproti tomu, pokud k pianu namontujete volitelný stojan (HM-4) s pedály (F-301), tak jej proměníte v plnohodnotné domácí digitální piano. (Pokračování textu…)