Stage piano Roland F 20

Dnes jsme pro vás připravili představení digitální stage piana s doprovody od firmy Roland. Nebudeme vás dlouho napínat. Jedná se o model Roland F 20. Toto stage piano je ideální volbou pro všechny, kteří si chtějí zakoupit své první piano. A to i pro vaše děti. Jaké jsou jeho přednosti, co od tohoto stage piana očekávat? O tom se dozvíte v další části našeho článku.

Správná volba pro první piano

Pokud chcete získat kvalitní základy pro výuku hry na klavír, pak můžeme doporučit právě model Roland F20. Jedná se o kompaktní a atraktivní hudební nástroj, s kterým mimo jiné získáte i proslulé technologie pro tvorbu zvuku a v neposlední řadě i nejlepší výkon ve své třídě! Nesmíme zapomenout na to, že výše zmíněné získáte za vynikající cenu! Mladí hráči získají možnost objevovat a rozvíjet své hudební vyjadřování, zejména díky bohatému a autentickému tónu, který je k tomu přímo inspiruje. Roland F 20 disponuje jemně vyváženou klaviaturou, která byla převzata z top modelů pian Roland. Klaviatura nabízí odezvu skutečného akustického koncertního křídla. Právě to je velmi podstatné pro správnou výuku hry na piano.

Pokud bychom porovnávali tento model s tradičními akustickými piany, pak Roland F 20 nabízí řadu výhod, které zábavnou formou napomáhají samotné výuce hry na piano. Jedná se například o funkce nahrávání, metronomu, rytmického doprovodu a široké kolekce zvuků mimo pianové.

Třešničkou na dortu je aplikace Roland Piano, která je určená pro iPhone, iPad či iPod Touch. Jedná se o volně stažitelnou aplikaci, která poslouží ke komunikaci s pianem Roland F 20. I to může být způsob, jak motivovat své děti ke hře s doprovodem. Mají tak možnost využít dalších zábavných interaktivních vlastností tohoto klávesového hudebního nástroje.

Výhodná cena

I přes poměrně nízkou pořizovací cenu, nabízí Roland F 20 zvuk, vlastnosti a výkon z těch nejlepších pian značky Roland. Výhodou jsou i jeho kompaktní rozměry a věstavěný systém stereo reproduktorů. Což jsou vlastnosti, díky kterým nástroj skvěle zapadne do jakékoliv domácnosti. Stage piano je zároveň snadno přenosné. Vyberte si sami odstín, který bude odpovídat vašemu interiéru. Stylový dřevěný kabinet má volitelné povrchové úpravy moderní černá nebo imitace tmavého ořechu.

Více informací získáte u svého prodejce hudebních nástrojů.