Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Pohodové vánoční svátky 2018

Pohodové vánoční svátky 2018

Milí návštěvníci našeho hudebního portálu. Štědrý den se pomalu blíží a my bychom vám chtěli jako každý rok popřát krásné Vánoce, které nebudou narušeny žádnými negativními vlivy. Prožijte nádherné chvíle s těmi, které máte rádi. Zapomeňte na všechno ostatní, co je nepodstatné.

Máte malé děti? Pak jim věnujte každou vteřinu, dětství uteče rychle a nebude se opakovat. Zpětně již nic nezměníte a bylo by chybou promeškat kouzelné chvíle plné dětské radosti a překvapení. U starších je samozřejmě důležité to, aby se rodina sešla, zvláště, když během roku nejsou ve stejném místě bydliště. Využijte této chvíle, kdy nejste zatíženi pracovním stresem, pobavte se o zážitcích a plánech jednotlivých členů rodiny. Práce opravdu není v životě to nejdůležitější, zdraví, lásku, rodinu ani přátele si za peníze nekoupíte, stejně tak volný čas, který mnoho z nás věnuje raději práci ve snaze být tím nejúspěšnějším. Často to poznáme příliš pozdě…

To je jen k zamyšlení, život by měl být plný radostí a úsměvů, takže máte-li ve svém okolí někoho, kdo zrovna nemá nejlepší náladu, zkuste s tím něco udělat, uvidíte, že to pomůže i vám samotným. Ještě jednou krásné vánoční svátky!

Last Christmas

Pojďme se už nyní naladit na tu správnou atmosféru. Přemýšleli jsme, jakou skladbu zvolit, ale i přes mnoho novějších písní jsme se přiklonili k tradičnímu hitu od kapely Wham! Last Christmas zkrátka k Vánocům neoddělitelně patří.

Tagy: , , ,

Již není možné vkládat komentáře.