Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Úspěšný start do nového roku 2019

Úspěšný start do nového roku 2019

Nový rok 2019 odstartoval. Jaké byly oslavy konce roku předešlého? Věříme, že bez karambolů. Většinou jsou s tím spojená různá předsevzetí, pokud jste si nějaká také dali, tak držíme palce, aby se je podařilo realizovat. Vše je o vůli a trpělivosti, abyste dokázali odolat prvním neúspěchům, které často v cestě za vytouženým cílem přichází.

Chyby jsou ale běžnou součástí našich životů a je třeba k nim přistupovat tak, že se z nich poučíme a pro příště zvolíme lepší postup.

Touto cestou bychom vám chtěli popřát úspěšný start do nového roku 2019, aby byl zase o nějaký ten kousíček nebo kousek lepší, než rok předchozí. Vše je dáno zdravím a pozitivním myšlením, takže v tomto směru přejeme všeho maximální mírou a ostatní se už nějak podaří, každopádně zdraví je jen jedno a práce by neměla být prioritou číslo jedna – rodina, přátelé a volný čas jsou mnohem cennější.

Rybičky48 – Na první dojem

Mezi první tuzemské hudební klipy v novém roce 2019 patří píseň Na první dojem od kapely Rybičky48. Klip byl složen ze záběrů, které byly získány během vyprodaných koncertů kapely v roce 2018, konkrétně v Paláci Lucerna v Praze a v Hale Vodova v Brně.

Tagy: ,

Již není možné vkládat komentáře.