Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Použité digitální piano Yamaha CLP S408PE

Použité digitální piano Yamaha CLP S408PE

Digitální piano za skvělou cenu? Máme pro vás zajímavý tip, zejména v případě, kdy vám nevadí, že byste si zakoupili ne nový výrobek, ale piano, které již bylo vystaveno a použito. V internetovém obchodě Cmias.cz máte nyní možnost si zakoupit digitální piano Yamaha CLP S408PE se slevou 30%. Piano bylo resp. je vystaveno v prodejně CMI plaza v Hradci Králové.

Nabízené digitální piano nenese žádné známky používání. Sleva je nabídnuta právě a jedině z důvodu, že se jedná o kus, který je vystavený na prodejně. Jedná se tak o skvělou šanci, jak si pořídit toto jedinečné piano za velmi atraktivních cenových podmínek. Pro více informací můžete kontaktovat přímo prodejce firmu CMI Melodia a.s., provozovatele obchodního domu s hudebními nástroji CMI plaza a internetového obchodu www.cmias.cz.

O jaké piano se jedná? Myslím, že není třeba dlouhosáhle představovat. Do rukou se vám může dostat digitální piano Yamaha Clavinova CLP S408 PE se simulací kladívkové mechaniky v provedení klavírní lesk. Yamaha pro tento model zvolila užší (slim – 43cm hluboký) design skříně.

Součástí balení je digitální piano Yamaha Clavinova CLP S408 včetně stojanu, držáku sluchátek a českého překladu uživatelského manuálu.

Videoprezentace série CLP

Jistě nechcete kupovat zajíce v pytli, takže oceníte co nejvíce dostupných informací. V tomto případě vám nabízíme i videoprezentaci kompletní série vysoce kvalitních digitálních pian Yamaha řady CLP včetně modelu CLP S408PE. Mezi hlavní přednosti piana patří dokonalý zvuk, úhoz a odezva klaviatury a chování pedálů.

Tagy: , , , , ,

Již není možné vkládat komentáře.