Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Prázdninová otevírací doba v CMI plaza 2020

CMI plaza 2020

Letní prázdniny již odstartovaly. V obchodním domě CMI plaza došlo v tomto období k mírné úpravě otevírací doby. Pokud jste ji ještě nepostřehli na oficiálních stránkách prodejny, případně internetového obchodu Cmias.cz, pak vás o tom rádi informujeme zde.

V případě, že si budete chtít vyzkoušet a zakoupit nový hudební nástroj, pak si pro červencové a srpnové dny naplánujte výlet pouze ve všední dny. O víkendu je totiž přes léto 2020 v CMI plaza zavřeno.

Všední dny otevřeno

Od pondělí do pátku ale můžete využít kompletní prodejní servis a to od deváté hodiny ranní do půl šesté večer. To je jistě dostatečná doba pro všechny milovníky kvalitních nástrojů.

Přijďte se podívat do moderního prostřední, kde na vás čeká příjemný tým prodejních specialistů a rozsáhlá plnosortimentní nabídka instrumentů, která není cílena na konkrétní skupinu. V CMI plaza si vybere začínající hudebník, pokročilý student či profesionální hráč.

Nabídka je doplňována o novinky. Sledujeme pro vás trendy a do prodeje nabízíme ověřené značky. Kromě osobního prodeje v obchodním domě s hudebními nástroje CMI plaza v Hradci Králové, můžete objednávat i z pohodlí domova skrze eshop Cmias.cz.

Hurá na prázdniny

Když na prázdniny, tak vhodně vybavení! Využijte akce Hurá na prázdniny a zakupte si váš oblíbený nástroj v naší prodejně. Těšíme se na vaši návštěvu.

Již není možné vkládat komentáře.