Hudební články

nalaďte se na správnou notu

O hudbě.eu - hudební portál

Rap d’Art a hudební producent ODD mají společné Cesty

Rap d'Art

S novým pop-rapový singlem Cesty se po dvou letech vrací raper a textař Rap d’Art. Pracovali na něm společně s dnes velmi populárním hudebním producentem Ondřejem „ODD“ Turtákem, který stojí například za úspěchy písní zpěváka Sebastiana, rapera Lipa nebo skupiny ATMO music.

Píseň poukazuje na fakt, že ať jsou naše životní cesty jakékoliv, je důležité nezapomínat, že tím nejdůležitějším v našich životech by měla být vždy láska.

Na skladbě se kromě ODDho hudebně podílel také, dnes už bývalý „dvorní“ producent Rap d’Art, Rick Mash. „Upřímně musím říct, že jsem rád, že nás právě tato skladba, s příznačným názvem Cesty, všechny tři, tak trochu symbolicky, propojila. Je pro mě takovým přelomem mezi starou a novou érou Rap d’Art”, řekl Ondřej ”Rap d‘Art” Urbánek.

Cesty, které jsou ve své podstatě popovou písní, která se však vyznačuje silně elektronickými prvky, by měli být první skladbou z připravované debutové desky, na které teď Andre Rap d’Art s pomocí právě ODDho pracuje. Tuto skladbu pak samozřejmě najdete na všech hudebních platformách od Spotify, přes Apple Music, až po YouTube.

Zdroj: Tisková zpráva Rap d’Art

Již není možné vkládat komentáře.